Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Родичів" Кістень розповіла про неочікуване "освідчення" у метрополітені

Незаміжня зірка готова до створення сім'ї.

Українська акторка Катерина Кістень, яка на знімальному майданчику таємно літала на "кукурудзнику", отримала пропозицію руки та серця просто в метро, йдеться у "Світському житті".

"Я їхала в метро, дуже поспішала і потрібно було зекономити час. Так виявилося, що один чоловік, якого я до цього, звісно не знала, трошки випив. Спочатку він на увесь вагон кричав: дайте ручку, але ні в кого не виявилося ручки, щоб дати йому для автографа. Далі він дізнався, на яку станцію я їду, сказав, що проїде свою зупинку, відміняє усі зустрічі. Він вийшов на моїй станції, змусив мене пройти до квіткового кіоску і купив мені квіти. Ось це було приємно", - пригадала актриса.

36-річна зірка зізналася, що цілеспрямований прихильник навіть пропонував їй вийти заміж.

"Я відмовилася. Взагалі кажуть, що перший млинець глевкий. Не хотілося виходити заміж за першого, хто зустрівся. Стосовно другого, я подумаю", - віджартувалася Катерина.

Акторка зауважила, що після успішних ролей дуже сподівається, що "відкриється кастинг наречених".

"Насправді, маю сказати, що в мене таке враження, що в моєю житті з'явилося багато смайликів. Коли я виходжу на вулицю, помічаю реакцію людей: вони завжди, дивлячись на мене, починають посміхатися. Це так круто. Я думаю, це пов'язано із тим, що я багато знімаюсь у комедіях і люди мене із цим асоціюють, або ж просто вони до мене добре ставляться, і це радує", - підсумувала зірка.

Нагадаємо, зірка "Слуги народу" Кістень щаслива, що зіграла сестру Зеленського.

Відео Акторка Катерина Кістень зустрічає шанувальників у київському метро

Залиште свій коментар

Вибір редакції