Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Села на мільйон" Наталка Денисенко вперше показала новонародженого сина

Акторка разом з чоловіком Андрієм Федінчиком та сином прикрасили обкладинку глянцю.

Акторка Наталка Денисенко, виконавиця ролі спокусниці Сніжани у серіалі "Село на мільйон", разом з чоловіком поділилася враженням від перших днів батьківства в інтерв’ю журналу "Теленеделя". Новостворена сім’я прикрасила обкладинку видання з новонародженим сином Андрієм.

Наталка розповіла, що її син знімався разом з нею у другому сезоні серіалу "Село на мільйон", прем’єра якого відбудеться 20 листопада о 21:00 на телеканалі "1+1".

Наталка Денисенко з сином_2
Теленеделя

Акторка розповіла, що мріяла про сина, а для своїх рідних пара влаштувала вечірку-сюрприз, на якій повідомила стать дитини:

"Чесно кажучи, я завжди собі уявляла сина: я принцеса, а поруч один чоловік, другий, може, і третій (сміється). Всі мене люблять і захищають. З іншого боку, яка різниця, хто був би? Все одно ти будеш любити свою дитину. До речі, на УЗД нам дуже рано назвали її стать. Лікар сказав, що "підозра на хлопчика". Коли ж все підтвердилося, влаштували вечірку разом з батьками і замовили торт з блакитною начинкою. Найбільше радів мій тато, який завжди мріяв про сина, а народилися ми з сестрою. Він так стрибав на радощах, що мені здавалося: плавучий ресторан, в якому ми зібралися, почав хитатись".

Наталка Денисенко з сином_4
Теленеделя

Як зізналося подружжя, романтичне весілля відбулося на Мальдівах, а незадовго до цього  молодята дізналися про вагітність Наталки.

"Найголовніше, ми там належали одне одному і не думали про те, чи всі гості задоволені. Насправді у нас було три церемонії. Крім Мальдів, розписалися в Києві - наші батьки, брати і сестри відсвяткували з нами на кораблі. А потім нам запропонували взяти участь у Фестивалі весільних церемоній. Мені сподобалося виходити за Андрійка заміж. Ще хочу обвінчатися з ним і влаштувати церемонію десь за кордоном".

Нагадаємо, прем’єра нового сезону комедійного серіалу "Село на мільйон" відбудеться 20 листопада о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції