Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка серіалу "Чужоземка" прокоментував чутки про свою "гомосексуальність"

Зірка серіалу "Чужоземка" прокоментував чутки про свою "гомосексуальність"

Сем Г’юен зізнався, що шість років його цькували, вважаючи геєм.

Зірка серіалу "Чужоземка", британський актор Сем Г’юен прокоментував чутки про свою "гомосексуальність".

Так, на своїй сторінці у Twitter знаменитість оприлюднив відвертий пост, де зізнався, що протягом тривалого часу він був жертвою булінгу та знущань в Мережі. 39-річний актор заявив, що йому набридло, що всі вважають його геєм.

"Після останніх шести років постійних знущань, переслідувань і брехливих історій про мене, які поширювали в Мережі, я перебуваю в розгубленості. Я засмучений, розчавлений і більше не можу мовчати. Це зачіпає моє життя, мій психічний стан і турбує мене кожного дня. Мої колеги, друзі, сім'я, я сам - фактично всі, з ким я пов'язаний, - були ображені і зганьблені, отримували смертельні погрози, зіткнулися з переслідуванням і оприлюдненням особистою інформацією, а також з мерзенними і брехливими історіями. Я ніколи не говорив про це, тому що вірю в людяність і завжди сподівався, що ці хулігани просто залишать нас у спокої. Я не можу вдаватися в подробиці з юридичних причин, але вони професіонали: вчителі, психологи", – зізнався актор у мікроблогу.

Сем Г’юен_2
Associated Press

Орієнтація Сема Г’юена багато разів ставала предметом для обговорення у громадськості. Адже акторові доводилося неодноразово грати гомосексуальних чоловіків.

"Я нормальний хлопець і зовсім не схожий на тих персонажів, яких граю", – додав знаменитість.

Нагадаємо, не так давно зірка "Володаря Перснів" Маккаллен розповів, чому лише в 49 зізнався в гомосексуальності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції