Зірка серіалу "Догори дриґом" Ліля Ребрик розповіла, що могла стати лікарем

Акторка вдячна батькам за те, що вони завжди поважали її точку зору.

Сьогодні до студії "Сніданку з 1+1" завітала акторка та зірка серіалу "Догори дриґом" Лілія Ребрик.

Артистка у серіалі зіграла роль темпераментної одеської медсестри Олі, яка полонила серце головного героя львів'янина Мар'яна.

За словами Ребрик, на знімальному майданчику "Догори дриґом" панувала одесько-львівська атмосфера:

"Насправді, у нашій знімальній групі були і львів'яни, і одесити. Головний режисер Максим Делієргієв – одесит, він постійно шуткував у рацію, і цим робив атмосферу на майданчику дуже легкою. Олесь Федорченко, який зіграв головну роль, - затятий львівський хлопець, козак. Він постійно наполягав, щоб у сценарії було більше львівських слів. А Макс йому жартівливо відповідав: "Все буде, Олесь, все буде", - сказала акторка.

ВідеоУ студії "Сніданку" актриса серіалу "Догори дриґом" Лілія Ребрик

Також Лілія згадала, що, коли народна артистка України Наталя Сумська дізналась, що її героїня на деякий час впадає в кому, навіть пожартувала, що у неї нарешті з'явиться можливість відпочити.

"Моя героїня Оля у якийсь момент почала завойовувати серце не стільки Мар'яна, скільки його мами. Адже ми знаємо, які тісні стосунки між сином і мамою на Західній Україні. Діти навіть звертаються до своїх батьків на "Ви". У нашому серіалі все це є", - поділилась Лілія.

Лілія Ребрик_1
прес-служба каналу "1+1"
Олесь Федорченко та Лілія Ребрик, "Догори дриґом"

Окрім того, Ребрик зізналася, що могла стати лікарем:

"Я вдячна своїм батькам за те, що вони завжди поважали мою точку зору та вибір. Коли я їм сказала, що хочу вступити до театрального, вони не зупиняли мене. Але через багато років зізнались, що в глибині душі сподівались, що дівчинка з провінції не зможе вступити до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Тим часом, мріяли, що я стану лікарем", - поділилась артистка.

Лілія Ребрик_2
прес-служба каналу "1+1"
Лілія Ребрик у гостях студії "Сніданку з 1+1"

Нагадаємо, що за сюжетом консервативна львів'янка Уляна (Наталья Сумська) вирушає на відпочинок до південної тусовочної Одеси зі своїм 30-річним сином Мар'яном (Олесь Федорченко). Для Мар'яна ця подорож – випробування, яке просто потрібно пережити. Але вже в перший день все перевертається "догори дриґом". В результаті нещасного випадку Уляна опиняється в лікарні і впадає в кому. Тепер Мар'ян змушений закинути звичне життя у Львові і залишитися в Одесі на невизначений термін. Тут йому належить відчути весь одеський колорит, знайти нових друзів і роботу, а ще познайомитися з темпераментною медсестрою Олею (Лілія Ребрик).

Залиште свій коментар