Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка серіалу "Хазяйка" Анна Кошмал вперше розповіла про свого первістка

Актриса встигає і дитину виховувати, і зніматися у фільмах.

Зірка серіалів "Хороший хлопець", "Село на мільйон", "Хазяйка" Анна Кошмал, яка показала світлини у весільній сукні, розповіла, як вона встигає поєднувати материнство і роботу, йдеться у "Світському житті".

Актриса вийшла заміж взимку минулого року, а в червні народила первістка – сина, якого назвали Михайлом. Зараз малюкові – рік і три місяці.

Цікаво, що Анна знялася у комедійному серіалі "Великі вуйки". Вона брала участь у зніманнях, коли ще не було видно, що вона вагітна. Після пологів актриса швидко повернулася на знімальний майданчик. Нині вона продовжує свою акторську діяльність, поєднуючи її з материнством.

"У мене є няня, яка іноді мене дуже виручає, але в принципі мій графік такий, що я проводжу дуже багато часу з дитиною", - зізналася Кошмал.

Анна зауважила, що її син особливий і швидко всьому вчиться.

"Він дуже рано пішов, дуже рано почав говорити. Молодець", - сказала вона.

Зараз Кошмал має прекрасний вигляд. Вона зазначила, що після пологів їй швидко вдалося повернути себе в форму.

"Я веган, я не вживаю тваринного білку, це для мене не було проблемою, у мене не було мети схуднути. Все відбулося природно і само собою", - поділилася зірка.

Відео Як Анна Кошмал перенесла вагітність, будучи веганом

Оскільки Анна Кошмал нещодавно стала мамою, Катерина Осадча поцікавилася, чи вдається акторці поєднувати кар’єру з вихованням дитини. Виявляється, Анна – веган, і саме в цьому вбачає свій секрет хорошої фігури після народження дитини.

Як Анна Кошмал перенесла вагітність, будучи веганом

На питання, чи мама та близькі не просили її під час вагітності їсти все, вона відповіла: "Всі близькі мене підтримують. І для того, щоб у цьому розібратися, треба просто дізнатися про це більше інформації. Є дуже багато літератури, документального кіно. Є багато інформації логічної, конструктивної, обґрунтованої, тому, якщо люди цікавляться, вони знайдуть відповіді на всі свої питання".

Нагадаємо, у серіалі "Великі Вуйки" Анна Кошмал грає столичну дівчину. До квартири, де вона живе з бойфрендом приїжджає делегація з села Великі Вуйки. Серіал з'явиться на каналі "1+1" 14 жовтня о 21.45.

Залиште свій коментар

Вибір редакції