Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка серіалу "Хазяйка" зізналася, що вийшла заміж за "Моріарті" з "Шерлоха"

Катерина Варченко заміжня за Анатолем Фон-Філандром.

Зірка серіалу "Хазяйка" Катерина Варченко, яка зіграла Наталію Суворову, розповіла про особисте, йдеться у "Світському житті".

За словами Варченко, вона між зніманнями "Хазяйки" встигла сходити до РАЦСу. Обранцем артистки став також актор, Анатоль Фон-Філандра, відомий багатьом за роллю Моріарті у проекті "Кварталу 95" "Шерлох".

Варченко поділилася, що вони із чоловіком намагаються розуміти одне одного і не ревнувати до прихильників.

"Він теж актор. Йому також пишуть. Він нещодавно знявся у проекті "95 кварталу", у пародії на "Шерлока". Він там зіграв Моріарті. У нього дуже багато дівчат, які пишуть йому. Я не ревную, розумію, що це також має бути. Він розуміє, що це як цілуватися в кадрі з іншими. Він розуміє сам процес", - пояснила акторка.

Варченко додала, що дуже вдячна коханому за те, що він розуміє її.

Також зірка "Хазяйки" згадала той день, коли стала дружиною Анатоля Фон-Філандра.

"Під час "Хазяйки" ми одружилися. Ми поставили будильник, я досі пам'ятаю, на 8 ранку. Розпис був о 9. Він одягнув футболку з написом game over, у мене була футболка з Міккі Маусом. Ми пішли і розписалися", - зізналася Варченко.

Зірка поділилася, що грандіозного свята із одруження не робили. Натомість молоде подружжя мріє відсвяткувати весілля у Львові, або ж закордоном із батьками.

Відео Акторка Катерина Варченко розповіла про одруження з "Моріарті"

Залиште свій коментар

Вибір редакції