Зірка серіалу "Картковий будинок" виступив з промовою на форумі YES

Кевін Спейсі став спеціальним гостем Ялтинської конференції.

Американський актор і кінорежисер Кевін Спейсі, відомий по своїй ролі в політичному серіалі "Картковий будинок", виступив з промовою на 13-му форумі "Ялтинська економічна стратегія" (YES).

Відео з виступом актора опублікував народний депутат Володимир Ар'єв.

Кевін Спейсі - спеціальний гість форуму YES.

Під час свого виступу Спейсі розповів, що якби став президентом наймогутнішої в світі держави, то намагався б побороти політичну корупцію, передає Ліга.net.

"Перша річ, яку я б зробив - постарався б побороти політичну корупцію. Навіть у США багато грошей марно зникають в уряді, і це настільки шокує, адже ми могли б на ці гроші і світ нагодувати", - сказав актор.

Спейсі сказав, що намагався б бути зовсім відмінним від президента Френсіса Андервуда, роль якого він грає. Також актор зазначив, що завдяки своїй ролі він дізнався дуже багато про американську політику та обов'язки президента.

Коментуючи проблему популізму і зростання популярності популістів в Європі і США, актор зазначив: "Я вважаю, що ми усі набагато кращі, коли ми працюємо один з одним, а не один проти одного".

Безпека та вирішення ситуації на Донбасі стала однією з ключових тем першого дня форуму Ялтинської європейської стратегії (YES), який через окупацію Криму перенесено до Києва. На зібранні перед більш ніж 300 поважними гостями виступив президент Петро Порошенко.

Форум триватиме в суботу. Очікується, що на ньому виступлять прем'єр-міністр України Володимир Гройсман та генеральний прокурор Юрій Луценко. Присутні обговорять проблему корупції в Україні.

ВідеоБоротьба з корупцією та нові санкції проти Росії: про що говорили на Ялтинському саміті в Києві

Залиште свій коментар

Наступна публікація