Зірка серіалу "Секс і місто" Джон Корбетт і Бо Дерек одружилися після 20 років стосунків

Зірка серіалу "Секс і місто" Джон Корбетт і Бо Дерек одружилися після 20 років стосунків

Фото: Getty Images

Пара побралася наприкінці минулого року.

Зірка серіалу "Секс і місто" Джон Корбетт та американська акторка і модель Бо Дерек одружилися після 20 років стосунків.

Про це 60-річний знаменитість розповів у шоу The Talk, передає CNN. Як зазначив актор, він та його 64-річна обраниця пішли під вінець ще вісім місяців тому та, як доказ своїх слів, показав обручку на безіменному пальці.

"Ми з Бо одружилися в районі Різдва. Через 20 років ми вирішили одружитися. Ми не хотіли, щоб 2020-й рік став тим роком, який згадували б з ненавистю. І ми вирішили, що в ньому має бути щось приємне", – поділився Корбетт.

Фото: Getty Images

Зауважимо, для Джона шлюб став першим, а для його дружини - другим. Бо прожила 12 років у шлюбі з актором і кінорежисером Джоном Дереком. 1998 року коханий помер від серцевої недостатності. Модель була переконана, що більше не зустріне своє кохання, втім доля вирішила інакше. Майбутнє подружжя познайомилися на вечірці після премії "Оскар". Від 2002 року закохані живуть разом. У пари немає дітей.

Нагадаємо, не так давно екссолістка Spice Girls Емма Бантон та співак Джейд Джонс одружилися після 23 років стосунків. Пара нарешті узаконила свої стосунки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація