Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка серіалу "Село на мільйон-2" розповіла, як після народження сина знімалася в еротичних сценах

Актриса дуже переймалася своїм зовнішнім виглядом.

Зірка серіалу "Село на мільйон-2" Наталка Денисенко, яка торік вперше стала мамою, розповіла, як через короткий час після пологів знімалася в еротичних сценах, йдеться у "Світському житті".

Актриса дуже переймалася через свою фігуру.

"Мій перший знімальний день це були всі еротичні і драматичні сцени, де я з ліжка йшла оголена і одягала халат. Я дуже переживала, тому що я маю бути супергарною, а я така якась вся не така", - поділилася Наталка.

Ще Денисенко пропонували знятися оголеною в одному з проектів, але її чоловік - актор Андрій Федінчик - порадив їй відмовитися від цього.

"Мене зараз зненавидять прихильники Наталки, але останній проект, де їй пропонували зніматись повністю оголеною, я їй сказав: "Ну навіщо, ти вже мама, у тебе дитина, не треба". І вона відмовилася", - розповів Федінчик.

Також щасливі батьки розповіли про свого однорічного сина, якого назвали іменем його батька – Андрій.

ВідеоАндрій Федінчик та Наталія Денисенко розповіли про сина

Акторське подружжя нещодавно стали батьками, сина назвали Андрієм. Наталія зізналася, що ім’я сину обирала вона сама. Поки батьки на зйомках, хлопчика залишають із бабусями. 

Андрій Федінчик та Наталія Денисенко розповіли про сина

Федінчик зазначив, що вони з дружиною домовилися: він дає ім'я дочечці, а Наталка – синові. Денисенко вирішила назвати хлопчика Андрієм, адже вважає це ім'я найкрасивішим у світі.

"Мене дуже багато людей відмовляло, типу казали: "Ну що це таке, як ти будеш казати: "Андрій?" І тут у тебе два Андрія. І якщо знову буде син, то ти Андрій 2 назвеш? Типу такого сміялись", - зізналася актриса.

Наталка Денисенко_1

"Все дуже просто: малий - це Андрюша, а я Андрій", - додав тато дитини.

Поки зіркові батьки знімаються у фільмах, за сином доглядає його бабуся, мама Наталки, адже нянь він не сприймав.

"Андрюша плакав від цих незрозумілих тіток, які приходили. І моя мама прийшла на допомогу, і до цього часу вона каже: "Ой мій внучок, що ж я свого соколика лишу на когось чужого?" – розповіла Наталка.

Нагадаємо, Наталка Денисенко і Андрій Федінчик одружилися у квітні 2017 року. Весілля вони відіграли на Мальдівах. Подружжя познайомилося на знімальному майданчику.

Залиште свій коментар

Вибір редакції