Зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер представила кліп з акторами стрічки

Зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер представила кліп з акторами стрічки

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Акторка, яка виконала роль Нати у серіалі презентувала нову пісню "Школа".

Сьогодні о 20:45 на телеканалі "1+1" відбудеться довгоочікувана прем’єра продовження другого сезону серіалу "Школа".

У новій частині улюбленці глядачів продовжать боротьбу за популярність у школі, готуватимуться до вступу в омріяний університет, а також випускний клас стане останньою можливістю налагодити стосунки з батьками.

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Так, напередодні прем’єри стрічки, акторка Анна Трінчер, яка виконала роль Нати у серіалі "Школа", у ранковій студії "Сніданку з 1+1" презентувала нову пісню – "Школа", а також кліп на трек з акторами серіалу.

Анна Трінчер: "Серіал "Школа" повністю перевернув моє життя"

Анна Трінчер: "Серіал "Школа" повністю перевернув моє життя"

Варто зазначити, що кліп Аня знімала в тій самій школі, де створювався серіал, а на знімальний майданчик дівчина також запросила Богдана Осадчука (Тоха), Карину Чернявську (Ася), Ірину Кудашову (Ніка), Сашу Петренко (Паша), Яніну Андреєву (Катя), Микиту Вакулюка (Алекс) та інших.

Фото: прес-служба каналу "1+1"

"Цю пісню я присвячую серіалу та всім, хто створював "Школу" разом з нами. Стрічка змінила не тільки моє життя, але і всіх інших акторів. Ми вперше на українському телебаченні відкрито та чесно показали проблеми підлітків, на які дорослі часто не звертають увагу. Серіал відкрив очі батькам, які досі гадали, що діти до 11 класу граються ляльками та машинкам. Сподіваюся, що дорослі після перегляду серіалу знайдуть в собі сили та поговорять відверто зі своїми дітьми", - зазначила Анна Трінчер.

Також акторка привідкрила таємницю з приводу чуток про її одруження із партнером по знімальному майданчику – Богданом Осадчуком.

Фото: прес-служба каналу "1+1"

"Так, дійсно,  нещодавно ми вперше з Богданом прикрасили обкладинку журналу "Отдохни!", в інтерв’ю якому розповіли про наші стосунки. Ми дуже хвилювалися перед виходом номеру, адже це наша перша спільна обкладинка. В інтерв’ю я зізналася, що поки що ми не плануємо одружуватися, у нас зовсім інші плани – кар’єра, подорожі, навчання", - розповіла акторка.

Нагадаємо, серіал "Школа" - перший україномовний серіал про актуальні проблеми підлітків. Виробництвом стрічки займається "1+1 Продакшн". Продюсери - Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Дарина Жукова, Ксенія Чорна, Володимир Андріюк.

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Головні ролі в серіалі "Школа" виконують Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Анна Трінчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук, Данило Черкас (Вегас).

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Також, група 1+1 медіа оголосила про продаж раннього доступу до допрем'єрного показу продовження другого сезону популярного серіалу "Школа" для користувачів мобільного додатку 1+1 video. Вартість перегляду нових серій раніше, ніж вони вийдуть в телеефірі, складе 49 грн. Купити ранній доступ та отримати можливість побачити продовження серіалу шанувальники зможуть вже з 1 березня.

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Варто зазначити, що телеканал "1+1" створив анонімний онлайн-щоденник "Тільки нікому не кажи", у якому кожен може написати листа тому, кому не може висловити свої переживання у реальному житті. Мета проекту - допомогти підліткам говорити про свої проблеми та переживання, які характерні для шкільного віку, навчити ділитися власними емоціями, а батькам - дати змогу дізнатись, чим насправді живуть сучасні діти та навчитися краще їх розуміти. 

Так нещодавно в рамках проекту Ліза Василенко, яка зіграла Лолу у серіалі, зізналась щ у підлітковому віці була жертвою булінгу.

Наступна публікація