Зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер розірвала стосунки з колегою Богданом Осадчуком

Зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер розірвала стосунки з колегою Богданом Осадчуком

Зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер розірвала стосунки з колегою Богданом Осадчуком

Пара була разом протягом двох років.

Українська акторка, зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер повідомила своїм прихильникам сумну звістку.

Так, виконавиця розірвала стосунки з колегою за серіалом Богданом Осадчуком, з яким протягом двох років її пов'язували близькі стосунки. На YouTube-каналі Анни з'явилося відео, в якому вона розкрила справжні причини розриву.

"Це моє перше кохання, велике і щире. Завдяки йому я стала дорослішою, мудрішою і менш егоїстичною. Це не сталося вчора, це не сталося позавчора і навіть не тиждень тому. Але, напевно, я занадто сентиментальна, якщо не можу забути це через таку велику кількість часу", - розговорилася Трінчер.

Анна поділилася, що їхні шляхи з Богданом розійшлися і парі стало важко розуміти одне одного.

"Просто в один момент ми зрозуміли, що вичерпали одне одного в цих стосунках, настало повне непорозуміння. Ми просто почали топити один одного. А для мене, як для творчої людини, дуже важливий розвиток і нормальний емоційний стан", - пояснила Трінчер.

За стосунками Анни і Богдана стежили тисячі шанувальників популярного телесеріалу, адже для багатьох вони були прикладом чистого, щирого, підліткового кохання. Вони познайомилися на знімальному майданчику і досить швидко їхні стосунки з міцної дружби переросли в кохання.

"Коли був "Голос країни", Богдан завжди був в павільйоні на репетиції. Навіть якщо у нього були якісь плани, то він їх скасовував заради мене. Це було дуже приємно. Тоді я і зрозуміла, що це не просто дружба, а щось більше".

У своєму відверто інтерв'ю Анна детально розповіла і про те, як розвивалися їхні стосунки, які сюрпризи і подарунки готували один одному, як дружили сім'ями і разом їздили відпочивати. Однак, все рано чи пізно закінчується і, за словами співачки, в якийсь момент вони зрозуміли, що зараз у обох в пріоритеті розвиток власної кар'єри. Окремо один від одного.

"Після розставання я вперше в житті сама написала три пісні. Раніше не лягали рядки, не лягала музика, я сиділа годинами за фортепіано, але нічого не виходило ... А щойно ми розійшлися з Бодею, у мене стався емоційний сплеск і це все вилилося в тести і мелодії. Тому, рівно за тиждень чекайте на прем'єру однієї з них"! - резюмувала Ганна свій відвертий монолог.

Нагадаємо, у вересні 2019-го зірка "Школи" Анна Трінчер розповіла про зраду найріднішої людини. Акторка зізналася, що не може пробачити рідному батьку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація