Зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер розповіла про нерозділене кохання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка поговорила з психологом у рамках проекту "Тільки нікому не кажи".

Акторка серіалу "Школа" і суперфіналістка проекту "Голос країни" Анна Трінчер зізналася, що у юному віці переживала нещасливе кохання, яке допомогло їй у творчості.

Про це вона розповіла у відео, відзнятому у рамках проекту "Тільки нікому не кажи" - онлайн-щоденника, створеного телеканалом "1+1", у якому кожен може висловити свої переживання.

"Тема кохання завжди актуальна для будь-якого віку. Мої підписники майже щодня пишуть у соціальні мережі та чекають від мене поради, як краще вчинити у любовних справах. Тепер я буду їм всім надсилати лінк на наші відео, в яких ми даємо відповіді на всі ці запитання. Мало хто знає, що саме нещасливе кохання допомогло мені створити авторську пісню. Знаю з власного досвіду, що негативні емоції від нерозділеного кохання краще спрямовувати у інші сфери, як варіант – у творчість", - зізналася Аня, яка у серіалі виконала роль Нати.

Ролик з Анною, присвячений темі кохання, став першим із серії відео, які з'являтимуться на сайті "Тільки нікому не кажи".

За час існування цього онлайн-щоденника на сайт надійшли тисячі історій із різних регіонів України. Дописувачі відверто розповідали про нерозділене кохання, зраду друзів та проблеми із батьками, а також зверталися по допомогу.

У деяких листах підлітки зізнавалися, що перебувають у відчаї і не розуміють, до кого звернутися по допомогу, адже бояться говорити про свої проблеми з батьками. Саме тому проект "Тільки нікому не кажи" разом з Юнісеф Україна, психологом Марією Макухою та акторами серіалу "Школа" запускають серію роликів, у яких відверто обговорюватимуть актуальні проблеми підлітків та даватимуть корисні поради.

Зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер_1

Відео-ролики були розподілені за кількома темами: "Мутки in love", "Френдс форева", "Трабли з батьками" та "Кляте вороже ЗНО". Відео побудовані у форматі інтерв’ю, під час якого улюбленці глядачів, актори серіалу "Школа" ставлять психологу запитання та розповідають анонімні історії дописувачів сайту, аби експерт порекомендувала, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації.

Як зазначає психолог Марія Макуха, платформа "Тільки нікому не кажи" стала єдиною в Україні, на якій підлітки вільно та анонімно можуть висловити свої переживання.

"Через властивий віку максималізм кожна невдача в коханні, навчанні, дружбі може сприйматись як катастрофа. І тоді необхідно, аби поряд був хтось, хто вже пережив подібне. Школярі у наш час рідко мають старшого наставника, з яким можуть відкрито говорити на складні теми і почути пораду, а не критику. Важливо їх вчити мислити критично, дивитися на одну й ту саму ситуацію з різних боків, не ціпеніти від сорому, коли необхідно звертатися по допомогу", - зазначила Марія.

Нові тематичні ролики будуть з’являтися на сайті щотижня, а гостями у психолога щоразу ставатиме нова зірка популярного серіалу "Школа". А після новорічних свят на відвідувачів сайту "Тільки нікому не кажи" та Youtube-каналу "Школа" чекає нова серія інтерв’ю на інші актуальні теми.

Як повідомлялося раніше, чарівна акторка "Школи" знялася у кліпі гурту CLOUDLESS на саундтрек до серіалу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції