Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка серіалу "Школа" Ліза Василенко розсекретила нового хлопця

Акторка знайшла заміну екс-коханому Олександру Петренку.

Зірка серіалу "Школа" Ліза Василенко, яка лише нещодавно розірвала стосунки з колегою за фільмом Олександром Петренком, вже закрутила новий роман.

Акторка зізналася, що наразі вона знову закохана та щаслива. Обранцем Лізи став футболіст "Дніпра" Денис Костішин.

"З Денисом ми знайомі близько року, дружили, листувалися, він мене підтримував в складні періоди життя. Як він зараз мені зізнався, я йому була симпатична, але поки я була в стосунках, він не міг собі дозволити проявляти знаки уваги як хлопець, а не друг. Зараз ми - пара. Попри деяке засудження оточення, я вважаю, що кожен повинен будувати своє щастя, як підказує йому серце", - прокоментувала нові стосунки Василенко, пише "КП" в Україні".

До речі, новий коханий акторки вже встигнув поділитися спільною світлиною з Лізою у своєму Instagram.

Нагадаємо, що кохання між Лізою Василенко та Олександром Петренком зародилося під час знімань серіалу "Школа", де обоє грали головні ролі. Та після Дня всіх закоханих, який пара відсвяткувала разом, Ліза та Сашко оголосили, що розійшлися. Актори розповіли, що на заваді їхніх стосунків стала відстань.

Ліза Василенко мешкає в Дніпрі, а Саша Петренко - в Києві.

"З Сашком ми почали зустрічатися на знімальному майданчику серіалу "Школа". Тоді ми бачилися щодня, проводили разом багато часу і були в захваті одне від одного. Але після закінчення проекту я поїхала до Дніпра, а він залишився в Києві. Попри це, Саша все одно за кожної нагоди приїжджав до мене, моя мама його полюбила. Але час, який ми проводили окремо, був дуже важкий: з'явилося нерозуміння, ревнощі і сварки", - пояснила Василенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції