Зірки серіалів "Слуга народу" та "Гвардія" стали народними артистами України

Станіслав Боклан та Олексій Горбунов були відзначені почесними званнями.

Українські актори Олексій Горбунов і Станіслав Боклан отримали звання "Народний артист України", йдеться у "Сніданку з 1+1".

Внесок цих сильних чоловіків у культуру нашої країни величезний. Жодної "прохідної" ролі в кіно і незабутні образи на театральній сцені, - так кажуть про творчість Олексія Горбунова.

Однією з останніх робіт актора є роль Діда у військовій драмі "Гвардія" про війну на Донбасі. А сьогодні Олексій Горбунов зайнятий не творчістю, а допомогою та підтримкою поранених бійців. Він чи не щодня дає концерти у шпиталях. До речі, мрія актора Горбунова лишається незмінною - зіграти справжнє кохання.

А от справжнє визнання та популярність до Станіслава Боклана прийшли не так давно, хоча в театрі актор працює вже 30 років. А ще треба згадати його неперевершений образ Кобзаря у фільмі "Поводир", який претендував на премію "Оскар". Ну і, звісно, роль у серіалі "Слуга народу", де Станіслав зіграв прем'єр-міністра.

Нагадаємо, з початком війни в Україні російський актор з українським корінням Олексій Горбунов активно підтримував революціонерів. Наприкінці грудня минулого року Горбунов прийняв рішення відмовитися від участі в усіх російських фільмах та знявся в українському серіалі "Гвардія".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: