Зірка "Школи" Анна Трінчер розповіла про зраду найріднішої людини

Зірка "Школи" Анна Трінчер розповіла про зраду найріднішої людини

Дата публікації
Перегляди
33к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зірка "Школи" Анна Трінчер розповіла про зраду найріднішої людини

Фото: instagram.com/annatrincher_official

Акторка зізналася, що не може пробачити рідному батьку.

Зірка серіалу “Школа” та фіналістка вокального шоу “Голос” Анна Трінчер, яка не так давно відсвяткувала річницю стосунків з колегою за фільмом Богданом Осадчуком, зізналася, що її ледь не згубила зрада найріднішої людини.

Молода акторка з дитинства знала, що для того, щоб досягти успіху, потрібно багато працювати. Цього її від народження навчала мама, яка згодом стала для дочки окрім мами, ще й продюсером. Замінила їй подруг, але одну людина так і не змогла замінити.

Анна Трінчер з мамою / Фото: instagram.com/annatrincher_official

Коли Ані виповнилося 11 років, батько пішов до іншої жінки, від якої мав дочку, що це стало найбільшою раною в житті молодої зірки і загоїлося й дотепер.

"Він прийшов на мій спектакль ще в першому чи в другому класі і йому зателефонувала його донька і сказала, щоб він терміново приїхав. Там були якісь справи і він пішов навіть не дочекавшись початку спектаклю. А для мене було важливо, щоб показати що я в головній ролі. Тато, якого я знаю, для мене його більше немає. Це інша людина стала", - зі сльозами на очах зізналася Анна у програмі "Життя відомих людей". 

З часом Аня навчилася керувати емоціями, у чому їй допомогла музика. Вона випробовувала себе в різних вокальних конкурсах. Та після кількох поразок Трінчер пройшла кастинг в телесеріал "Школа", який приніс їй неабияку популярність та коханого хлопця.

Нагадаємо, не так давно Анна Трінчер, яка виконала роль Нати у серіалі "Школа" презентувала однойменну пісню та кліп, у якому зняла акторів серіалу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
33к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація