Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Школи" Анна Трінчер розповіла про зраду найріднішої людини

Акторка зізналася, що не може пробачити рідному батьку.

Зірка серіалу “Школа” та фіналістка вокального шоу “Голос” Анна Трінчер, яка не так давно відсвяткувала річницю стосунків з колегою за фільмом Богданом Осадчуком, зізналася, що її ледь не згубила зрада найріднішої людини.

Молода акторка з дитинства знала, що для того, щоб досягти успіху, потрібно багато працювати. Цього її від народження навчала мама, яка згодом стала для дочки окрім мами, ще й продюсером. Замінила їй подруг, але одну людина так і не змогла замінити.

Анна Трінчер з мамою
instagram.com/annatrincher_official
Анна Трінчер з мамою

Коли Ані виповнилося 11 років, батько пішов до іншої жінки, від якої мав дочку, що це стало найбільшою раною в житті молодої зірки і загоїлося й дотепер.

"Він прийшов на мій спектакль ще в першому чи в другому класі і йому зателефонувала його донька і сказала, щоб він терміново приїхав. Там були якісь справи і він пішов навіть не дочекавшись початку спектаклю. А для мене було важливо, щоб показати що я в головній ролі. Тато, якого я знаю, для мене його більше немає. Це інша людина стала", - зі сльозами на очах зізналася Анна у програмі "Життя відомих людей". 

З часом Аня навчилася керувати емоціями, у чому їй допомогла музика. Вона випробовувала себе в різних вокальних конкурсах. Та після кількох поразок Трінчер пройшла кастинг в телесеріал "Школа", який приніс їй неабияку популярність та коханого хлопця.

Нагадаємо, не так давно Анна Трінчер, яка виконала роль Нати у серіалі "Школа" презентувала однойменну пісню та кліп, у якому зняла акторів серіалу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції