Зірка "Школи" Богдан Осадчук вперше прокоментував розрив з Анною Трінчер

Зірка "Школи" Богдан Осадчук вперше прокоментував розрив з Анною Трінчер

Фото: instagram.com/osadchukbogdann

Також актор зізнався, чи вільне його серце.

Український актор та зірка серіалу "Школа" Богдан Осадчук вперше прокоментував розрив з Анною Трінчер.

Так, нещодавно його екскохана та колега за серіалом повідомила, що після двох років стосунків порвала з Осадчуком. Анна поділилася, що їхні шляхи з Богданом розійшлися і парі стало важко розуміти одне одного. Зі свого боку, Богдан розповів Соломії Вітвіцькій для Telegram-каналу "Особливе з Соломією", що не шкодує про те, що розійшовся з Трінчер та зазначив, що вони підтримують дружні стосунки.

Так, ми спілкуємося. От листувалися години три-чотири тому. Ми не зустрічаємося. Наразі я вільний, тому що зараз треба приділити собі набагато більше часу, енергії та сили. Серцю не накажеш. Я не знаю, що буде далі… Не скажу, що шкодую. Не можна шкодувати про те, що зроблено. Все сталося так, як мало статися. Ми в будь-якому разі підтримуємо зв’язок – це найприємніше, що може бути. Ми залишилися друзями.

прокоментував Богдан Осадчук

Також хлопець додав, що не стежить за коментарями Ані в ЗМІ про їхні стосунки. Вважає, що там може бути не все як є насправді, а дещо перекрученим.

Нагадаємо, після розриву з Осадчуком Анна Трінчер представила емоційний кліп. Побачила світ композиція артистки "Шизилюбовь".

Повʼязані теми:

Наступна публікація