Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Школи" Ірина Кудашова з'явиться у новому фільмі за романом Ірен Роздобудько

Завтра на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра мелодрами "Родинні зв’язки".

2 листопада о 20:15 на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра чотирьохсерійної мелодрами "Родинні зв’язки" за сценарієм української журналістки та письменниці Ірен Роздобудько.

За сюжетом стрічки головна героїня, успішна бізнес-вумен Марія, зустрічається із дівчиною, яка стверджує, що є її дочкою. Ця зустріч кардинально змінює життя усіх героїв, вони докорінно переоцінюють своє ставлення до сімейних цінностей, родини та власного життя.

Родинні зв’язки_7
прес-служба каналу "1+1"

Одну із ролей у серіалі виконала зірка серіалу "Школа" Ірина Кудашова, яка втілила на екрані вихованку дитячого будинку Світлану. Її героїня переживає складний етап у житті, адже маленьку дівчинку намагаються вплутати у темні справи дорослі люди.

Родинні зв’язки_10
прес-служба каналу "1+1"

Юна акторка поділилася своїми емоціями від знімань у новій картині та розповіла про свою роль.

Родинні зв’язки_2
прес-служба каналу "1+1"

"Коли мене покликали на проби в проект "Родинні зв'язки", я знаходилась на навчанні в університеті і не могла приїхати особисто, тому записала самопроби: відео, у якому коротко розповідаю про себе і читаю монолог. Я була щаслива, коли мене затвердили на проект, адже на знімальному майданчику зустрілась із багатьма талантами, зокрема із Сергієм Фроловим, одним з моїх улюблених акторів. До того ж, виконати таку складну роль як моя – це справжня нагорода для будь-якого актора. Моя героїня Світлана - дівчинка із дитячого будинку. Головна героїня рятує її від складної життєвої ситуації, в яку також ледь не потрапила колись, адже і сама виросла у дитячому будинку", - зазначила Ірина.

Родинні зв’язки_6
прес-служба каналу "1+1"
Сергій Фролов

Також акторка розповіла про те, як популярність серіалу "Школа" наздогоняла її навіть на знімальному майданчику "Родинних зв’язків".

"Пам'ятаю, коли ми працювали біля дитбудинку, то деякі дітки, які були акторами масових сцен, впізнавали мене і підходили, щоб сфотографуватися, багато хто впізнав і говорили, що дуже люблять серіал "Школа". Найпопулярнішим питанням було, коли ж почнеться новий сезон! В цілому, я шалено щаслива, що змогла взяти участь в такому проекті, як "Родинні зв’язки" з чудовим режисером Володимиром-Харченко Куликовським і крутими акторами. Це величезний досвід для мене, який я дуже ціную", - поділилась акторка.

Родинні зв’язки_3
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, над виробництвом стрічки працювала кінокомпанія "Star Media". Продюсерами серіалу стали Дарина Жукова, Галина Храпко, Влад Ряшин. Автор сценарію - Ірен Роздобудько, режисер - Володимир Харченко-Куликовський, оператор - Євген Адаменко.

Родинні зв’язки_9
прес-служба каналу "1+1"

Ролі у стрічці виконали Ольга Арнтгольц, Сергій Фролов, Аліса Лукшина, Ольга Когут, Даниїл Мирешкін, зірка "Слуги народу" Ольга Кіяшко, Григорій Сирота та інші.

Родинні зв’язки_4
прес-служба каналу "1+1"
Ольга Арнтгольц

Дивіться прем’єру чотирьохсерійної мелодрами "Родинні зв’язки" 2 листопада о 20:15 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції