Зірка "Сніданку з 1+1" Марина Леончук стане ведучою музичного фестивалю за участі відомого піаніста

Odessa Classics відбудеться 10-го червня.

Музичний фестиваль Odessa Classics знову відбудеться на березі Чорного моря.

Ведучою заходу стане зірка "Сніданку з 1+1" Марина Леончук. На запрошення Президента фестивалю та його ідейного натхненника, відомого піаніста Олексія Ботвінова Одесу відвідають з концертами представники світової класичної сцени.

На фестивалі Odessa Classics-2016, вперше, перед українським глядачем виступить зірка оперної сцени Маттіас Герне з програмою з творів Ріхарда Вагнера, музика якого, на жаль, рідко звучить в Україні. Маттіас Герне практично кожні три дні дає концерти у найкращих залах світу, і це велика удача почути його в Одесі.

У програмі прозвучить популярна класична музика, а також саундтреки відомих композиторів до кінофільмів – Енніо Морріконе, Мішеля Леграна, Астора П'яццолли. Гала-концерт музикантів-класиків біля Воронцовської колонади, підкріплений світловою партитурою та відеоінсталяціями, обіцяє бути яскравою та цікавою подією для багатьох тисяч глядачів.

Закриється фестивальна програма концертом естонського ансамблю HORTUS MUSICUS, що запам'ятався одеситам на торішньому фестивалі атмосферою середньовічної музики.

Цього року ансамбль та його диригент і соліст Андрес Мустонен представлять програму "Схід зустрічається із заходом" – це фольклорна музика, яка межує з шоу і представлена у новій цікавій якості. У програмі прозвучить єврейська музика, а також західна та східна, є навіть татарські мелодії.

Олексій Ботвінов: "Я вірю, що Одеса – це місце, де музиканти всього світу почувають себе вдома. Адже це місто з видатними "класичними" традиціями. Головна мета нашого фестивалю – повернути Одесу на музичну мапу  Європи. Рівнем програми та організації фестивалю розширити аудиторію глядачів і слухачів, а також посісти гідне місце у світових фестивальних календарях. Європейський фестиваль – для європейського міста!"

Нагадаємо, дебютний Міжнародній музичний фестиваль відбувся у Одесі в червні 2015-го року. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: