Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка стрічки "День радіо" Мар'янов помер через недбалість лікаря – слідство

Артиста можна було врятувати.

Слідчі Московської області завершили розслідування кримінальної справи стосовно директора реабілітаційного центру "Фенікс", де останні дні свого життя провів актор Дмитро Мар'янов.

Як відомо, зірка стрічки "День радіо" помер 15 жовтня 2017 року. Йому було 47 років. Тоді причини смерті лише встановлювалися. Наразі стало відомо, що Мар'янов помер через наскрізний розрив задньої стінки лівої загальної здухвинної вени з утворенням масивної крововтрати, повідомляє Головне слідче управління СК Росії по Московській області.

Дмитро Мар'янов
Дмитро Мар'янов, кадр з фільму "День радіо"

Як з'ясувалося, якби актора вчасно доправили до спеціальної медичної установи, лікарі б могли врятувати його життя. Натомість останні дні Мар'янов провів у реабілітаційному центрі "Фенікс", директор якого тепер звинувачується в наданні послуг, що не відповідають вимогам безпеки, що призвело з необережності до смерті людини.

Слідство встановило, що від 6 до 15 жовтня 2017 року актор перебував у реабілітаційному центрі. 15 жовтня від Мар'янова колишнім клієнтам і консультантам центру неодноразово надходили скарги на погане самопочуття і біль в нозі. Вищезазначені особи не менше 10 разів повідомляли директору центру про перебування актора в тяжкому стані і необхідності його госпіталізації.

"Маючи у розпорядженні відомості про наявність у Мар'янова серйозного захворювання і про відсутність в центрі медичного персоналу для надання допомоги, а також знаючи про відсутність у актора засобів зв'язку для самостійного звернення до лікарні, директор центру усвідомлювала, що він перебуває у небезпечному для його життя і здоров'я стані. Проте обвинувачена перешкодила направленню актора для надання медичної допомоги та доправлення його до лікарні. Вона заборонила викликати "швидку допомогу", маючи намір продовжити соціальну адаптацію актора в стінах свого центру", - йдеться у повідомленні Головного слідчого управління СК Росії по Московській області.

Врешті швидку Мар'янову викликав чоловік, який у цей момент також лікувався у цьому центрі. Після цього актор був доправлений до лікарні, де була констатована його смерть.

Наразі матеріали передали до прокуратури для розгляду питання про затвердження обвинувального висновку. Далі кримінальну справу буде передано до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, що Дмитро Мар'янов помер 15 жовтня 2017 року.  Він відомий за ролями у фільмах "Вище райдуги", "День радіо" та інших.

Залиште свій коментар

Вибір редакції