Зірка стрічки "Інший світ" Кейт Бекінсейл офіційно розлучилася з чоловіком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шлюборозлучний процес тривав три роки.

Відома британська акторка Кейт Бекінсейл та її чоловік Лен Вайзман, який подав на розлучення ще три роки тому, тільки зараз завершили шлюборозлучний процес.

Як повідомляє видання Mirror, 46-річна зірка стрічки "Інший світ" днями отримала документ, що свідчить про офіційне закінчення подружніх стосунків, які тривали 15 років.

Зауважимо, що розлучення тривало досить довго, через те, що пара не укладала шлюбний договір, тому було складно поділити майно і фінанси. Як і просила у суду Бекінсейл, вона зберегла за собою весь дохід, отриманий після розставання з Вайзманом, а також всі особисті речі і коштовності. Однак за кілька тижнів до завершення процесу Кейт переписала на Лена свій будинок у Голлівуді.  

Кейт Бекінсейл з чоловіком
Associated Press

Проте, незважаючи на це, інсайдер повідомив що між екс-подружжям збереглися дружні стосунки і вони не тримають зла одне на одного.

"Це не в її стилі. У них обох були складні робочі графіки, до того ж вони просто виросли з цих стосунків. Вони як і раніше товаришують і проводять час разом, коли обидвоє перебувають в Лос-Анджелесі", - заявив інсайдер.

Нагадаємо, що після розставання з чоловіком кейт Бекінсейл особливо довго не страждала, а майже одразу розпочала нові стосунки. Спочатку зірка захопилася удвічі молодшим від неї актором-початківцем Меттом Райфом, після якого була помічена у компанії коміка Джека Вайтхолла. Також Кейт приписували стосунки з її асистентом Стівеном Сімбарі та Пітом Девідсоном.

Залиште свій коментар

Вибір редакції