Зірка стрічки "Реальне кохання" Емма Томпсон збентежила принца Вільяма під час урочистої церемонії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка отримала титул дами з рук герцога Кембриджського.

Відома британська акторка Емма Томпсон днями була нагороджена принцом Вільямом титулом дами. 

7 листопада у Букінгемському палаці відбулася урочиста церемонія, яку проводив герцог Кембриджський та на якій Орденом Британської імперії відзначили 59-річну зірку стрічки "Реальне кохання".

Емма Томпсон_1
Getty Images

Однак, за словами Томпсон під час церемонії нагородження вона змусила спадкоємця британського престолу червоніти своїм запитанням, чи може вона його поцілувати.

"Він мені завжди дуже подобався, ще з того часу, як був маленьким хлопчиком, тому я запитала: "Мені ж не можна вас поцілувати, да?" А він дуже зніяковів і відповів: "Ні, ні. І адже це ваш день, а не мій". Але можу зазначити що сказав він це дуже мило. Прекрасний молодий чоловік! Я, до речі, добре знайома і з його батьком", - приводить слова акторки видання Daily Mail.

Зазначимо, наразі Емма Томпсон носить нагороду на знак визнання її заслуг у мистецтві, як і її колеги Джуді Денч, Гелен Міррен, Джулі Волтерс.

Емма Томпсон_2
Getty Images

На церемонію Томпсон супроводжували її чоловік Грег Уайз та їхні діти: рідна 18-річна дочка Гайя і названий син Тінд'ябва Агаба, сирота родом з Руанди, якого подружжя усиновило 14-річним 2003 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції