Зірка стрічки "Вартові галактики" розповів, як поборов коронавірус без медпрепаратів

Зірка стрічки "Вартові галактики" розповів, як поборов коронавірус без медпрепаратів

Майкл Рукер свідомо відмовився від ліків.

Американський актор Майкл Рукер, відомий багатьом за роллю Йонду у стрічці "Вартові галактики", розповів, що перехворів коронавірусом.

Та артист вирішив поексперементувати та у боротьбі з вірусом відмовився від ліків. Про незвичні методи лікування від COVID-19 артист розповів у Facebook. За словами Рукера, він зробив це свідомо, оскільки вважає, що "справжня битва відбувається всередині, на клітинному рівні".

Посеред цієї епічної битви я дійшов висновку, що коли COVID-19 проникає в ваше тіло, ззовні можна зробити не так вже й багато. Справжня битва відбувається всередині, на клітинному рівні. Я вирішив не приймати жодних додаткових ліків, вітамінів або добавок. Я відчував, що якби моя імунна система не була готова до цієї битви, весь цей зайвий матеріал лише зашкодив би мені, оскільки нирки і печінка могли б серйозно постраждати ... Але це моя особиста думка, точно не висновок якогось наукового дослідження
зазначив актор

Рукер поділився, що протягом цієї боротьби з коронавірусом почувався по-різному – йому було і дуже зле, і дуже добре, бувало й таке, що артист почувався "напівлюдиною". Та, врешті, актор  COVID-19 переміг.

Well the day is here this day....04 the month of 09 the year of our Lord 2020..... Great news has surfaced on this day....

Опубликовано Michael Rooker Пятница, 4 сентября 2020 г.

Нагадаємо, що днями про одужання від коронавірусу повідомила ведуча та учасниця "Танців з зірками" Оля Фреймут. Знаменитість поділилася, які мала симптоми.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів