Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка стрічки "Володар перснів" Бланшетт завершує акторську кар'єру - ЗМІ

Акторка підтвердила своє бажання завершити кар'єру.

Відома австралійська акторка, яка зіграла чимало ролей та запам'яталася своєю героїнею у фільмі "Володар перснів", завершає кінокар'єру.

Про те, що зірка хоче піти з акторства, повідомляє Vulture.

"Прийшов час зупинитися. Думаю, глядачі з усього світу, побачивши мій останній фільм, скажуть: "О, так, їй точно час йти". Заздалегідь перепрошую", - прокоментувала свій відхід зірка.

Ще минулого року Кейт Бланшетт заговорила про свій відхід під час бесіди з Джулією Робертс для журналу Interview. Саме тоді акторка натякнула, що має бажання зайнятися іншим, тільки не акторством.

"Може, час дійсно закінчувати. Ні, ну серйозно. Виходжу на сцену в спідній білизні, а про себе думаю: "Навіщо? Чому б просто не погодувати курей і не почитати Пруста?" - розповідала в інтерв'ю знаменитість.

Варто відзначити, що за свою кінокар'єру Кейт Бланшетт стала лауреатом двох "Оскарів", кількох "Золотих глобусів" і багатьох інших нагород за акторські здібності.

Нагадаємо нещодавно Кейт Бланшетт згадала, як Вайнштейн її домагався. Акторка зізналася, що стала жертвою сумнозвісного продюсера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції