Зірка "Свінгерів" Анна Саліванчук готується до операції: "Вставлятимуть пластини"

Зірка "Свінгерів" Анна Саліванчук готується до операції: "Вставлятимуть пластини"

Фото: instagram.com/salivanchuk.anna

Акторка розповіла про причину оперативного втручання.

Відома українська акторка Анна Саліванчук, яка розповіла моторошну історію, як впала з коня та травмувала хребет, готується до операції.

Як розповіла зірка "Свінгерів" у своєму Instagram, їй видалятимуть грижі у шийному відділі. Також знаменитість опублікувала відео МРТ, де лікар розповідає про хворобу артистки та операцію, яка чекає на Анну.

"У найближчому майбутньому, протягом 2-х тижнів мене прооперують. Зараз стою в черзі, тому що чекаю найкращого лікаря, якого обрала для себе. Перші в черзі пацієнти з більш важкими захворюваннями. Шийні грижі не можна порівняти з тими, що в грудному або поперековому відділі. Це більш важкий випадок. Мені будуть видаляти дві грижі між 5-6 і 6-7 хребцем, а також диски. Вставлятимуть туди пластини. Що хочу сказати. Головне настрій! І я готова. Манікюр та педикюр зробила. Настрій привела до ладу. Якщо чесно, то хочеться швидше", – повідомила Саліванчук.

Шанувальники акторки підтримали кумира та побажали їй успіху.

Нагадаємо, днями шоумен Дядя Жора поділився подробицями операції на серці. Знаменитість детально розповів, чому опинився у лікарні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація