Зірка світового кінематографу Ольбрихський знімається у новому серіалі каналу "1+1"

Польському актору дісталася головна роль у драмі "Сувенір Одеси".

Відомий польський актор Даніель Ольбрихський знімається в 12-серійній пригодницькій драмі "Сувенір з Одеси", яку скоро покажуть на каналі "1+1".

У серіалі Даніель грає головного героя – скрипаля Матвія – в зрілому віці. Актор зізнається, що перевтілитися в музиканта йому було нескладно: "Будучи дитиною, я грав кілька років на скрипці. Візьму інструмент – звичайно, не зіграю. Але правильно тримати скрипку в кадрі зможу без особливої підготовки". Зйомки серіалу проходять в Одесі і Києві. Зокрема, за сюжетом дії розгорнуться в легендарному одеському готелі "Лондонська": в іменному номері Марчелло Мастроянні знімали сцену за участю метра світового кінематографа. Знаменитий актор давно хотів побувати в Південній Пальмірі, про яку йому свого часу багато розповідав його друг Володимир Висоцький. 

Даніель Ольбрихський знімався у фільмах таких відомих режисерів як Клод Лелуш, Анджей Вайда. Українським глядачам він добре знайомий по картині "Вогнем і мечем" Єжи Гофмана.

За словами продюсерів, на знімальному майданчику "Сувеніра з Одеси" Даніель з перших хвилин підкорив всю команду.

Даніель Ольбрихський _1
прес-служба каналу "1+1"
Даніель Ольбрихський

"Даніель Ольбрихський – людина-легенда, відома як радянському, так і пострадянському поколінню. Нам дуже пощастило, що він з нами в цьому проекті. На образ головного героя – людини, що поєднує якості авантюриста і художника, неможливо було знайти більш переконливого і привабливого артиста", - коментує головний продюсер серіалів та фільмів каналу "1+1" Олена Васільєва.

ВідеоНовий серіал "Сувернір із Одеси " – Телесніданок

Цікаво, що в серіалі каналу "1+1" глядачі також побачать багато популярних українських акторів, таких як Дмитро Суржиков, Станіслав Боклан, Дмитро Сова, Володимир Горянський, Георгій Делієв та інших.

Нагадаємо, "Сувенір з Одеси" – це історія кохання Лізи і Матвія, яка розгортається в Одесі в період революції 1917 року. Головним героям належить зустрітися з легендарними особистостями того часу – королем нальотчиків Михайлом Вінницьким, відомим як Мішка Япончик, отаманом Григорієм Котовським і генералом Олексієм Алмазовим. У спробах не просто вижити, а й зберегти гідність Ліза і Матвій приймають відчайдушні рішення і страждають від їх наслідків.

Зазначимо, серіал знімає команда "Sister's Production" за мотивами твору одеського письменника Валерія Смирнова.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: