Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка світового кінематографу Ольбрихський знімається у новому серіалі каналу "1+1"

Польському актору дісталася головна роль у драмі "Сувенір Одеси".

Відомий польський актор Даніель Ольбрихський знімається в 12-серійній пригодницькій драмі "Сувенір з Одеси", яку скоро покажуть на каналі "1+1".

У серіалі Даніель грає головного героя – скрипаля Матвія – в зрілому віці. Актор зізнається, що перевтілитися в музиканта йому було нескладно: "Будучи дитиною, я грав кілька років на скрипці. Візьму інструмент – звичайно, не зіграю. Але правильно тримати скрипку в кадрі зможу без особливої підготовки". Зйомки серіалу проходять в Одесі і Києві. Зокрема, за сюжетом дії розгорнуться в легендарному одеському готелі "Лондонська": в іменному номері Марчелло Мастроянні знімали сцену за участю метра світового кінематографа. Знаменитий актор давно хотів побувати в Південній Пальмірі, про яку йому свого часу багато розповідав його друг Володимир Висоцький. 

Даніель Ольбрихський знімався у фільмах таких відомих режисерів як Клод Лелуш, Анджей Вайда. Українським глядачам він добре знайомий по картині "Вогнем і мечем" Єжи Гофмана.

За словами продюсерів, на знімальному майданчику "Сувеніра з Одеси" Даніель з перших хвилин підкорив всю команду.

Даніель Ольбрихський _1
прес-служба каналу "1+1"
Даніель Ольбрихський

"Даніель Ольбрихський – людина-легенда, відома як радянському, так і пострадянському поколінню. Нам дуже пощастило, що він з нами в цьому проекті. На образ головного героя – людини, що поєднує якості авантюриста і художника, неможливо було знайти більш переконливого і привабливого артиста", - коментує головний продюсер серіалів та фільмів каналу "1+1" Олена Васільєва.

Відео Новий серіал "Сувернір із Одеси " – Телесніданок

Цікаво, що в серіалі каналу "1+1" глядачі також побачать багато популярних українських акторів, таких як Дмитро Суржиков, Станіслав Боклан, Дмитро Сова, Володимир Горянський, Георгій Делієв та інших.

Нагадаємо, "Сувенір з Одеси" – це історія кохання Лізи і Матвія, яка розгортається в Одесі в період революції 1917 року. Головним героям належить зустрітися з легендарними особистостями того часу – королем нальотчиків Михайлом Вінницьким, відомим як Мішка Япончик, отаманом Григорієм Котовським і генералом Олексієм Алмазовим. У спробах не просто вижити, а й зберегти гідність Ліза і Матвій приймають відчайдушні рішення і страждають від їх наслідків.

Зазначимо, серіал знімає команда "Sister's Production" за мотивами твору одеського письменника Валерія Смирнова.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції