Зірка "Таємниць Смолвіля" Еллісон Мек зізналась у вербуванні жінок в секс-рабство

Зірка "Таємниць Смолвіля" Еллісон Мек зізналась у вербуванні жінок в секс-рабство

Фото: Associated Press

Акторка визнала провину за декількома пунктами висунутого проти неї звинувачення.

Обвинувачена у вербуванні жінок в секс-рабство американська акторка Еллісон Мек, яка рік тому за рішенням суду вийшла з-під арешту під заставу в п’ять мільйонів доларів, визнала свою провину.

Днями у суді Брукліну зірка серіалу "Таємниці Смолвіля" визнала, що вона входила в керівництво організації NXIVM і щонайменше в двох випадках отримувала гроші за те, що примушувала вступити в неї жінок до сексуального зв'язку з провідником організації. Вона також не стала заперечувати шантаж і примус до праці.

"Я дійшла висновку, що повинна нести повну відповідальність за свої дії, тому визнаю себе винною" - заявила Мек в залі суду.

Еллісон Мек біля будівлі бруклінського суду / Фото: Associated Press

36-річна Еллісон визнала провину за декількома пунктами висунутого проти неї звинувачення, за кожним із яких їй загрожує до 20 років в'язниці.

Також Мек пояснила, що привернуло її до NXIVM.

"Я приєдналася в NXIVM, щоб знайти мету. Дійсно вважала, що знайшла людей, які поділяють зі мною мою віру. Думала, що Кіт Ренір хоче допомагати людям. Я помилилася" - сказала акторка.

Вона висловила готовність понести покарання за свої дії і попросила вибачення у батьків і людей, яким нашкодила.

Фото: Associated Press

За словами Мек, вона змушувала жінок надавати їй послуги під загрозою нанесення тієї чи тієї шкоди. Як заставу жертви передавали їй особисту інформацію, наприклад, знімки в оголеному вигляді або дані про банківські рахунки.

Вирок актрисі повинні винести 11 вересня. 

Нагадаємо, рік тому в Мексиці затримали Кіта Реніра, засновника компанії NXIVM, яка позиціонувала себе як організатора тренінгів особистісного зростання, але насправді була сектою, в якій примушували своїх членів до сексуального рабства.

Повʼязані теми:

Наступна публікація