Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Величного століття" Бурак Озчівіт із дружиною насолоджуються медовим місяцем

Актор нещодвно одружився.

Скоро на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра нового турецького серіалу "Нескінченне кохання" ("Kara Sevda"). Головну роль у картині виконав популярний турецький актор Бурак Озчівіт.

Нещодавно Бурак та одна з найгарніших актрис турецького кінематографу Фахріє Евджен зіграли найочікуваніше весілля року, яке користувачі соціальних мереж вже прозвали подією століття.

А одразу після весілля молодята вирушили у романтичну подорож на Мальдіви.

Бурак Озчівіт медовий місяць_3
прес-служба каналу "1+1"

Дружина Бурака вже опублікувала декілька перших світлин з медового місяця, на яких молодята позують, не приховуючи свого щастя.

Цікаво, що авіакомпанія, послугами якої скористалося подружжя, привітала Бурака та Фахріє тортом з портретом молодят.

Нагадаємо, що "Нескінченне кохання" - мелодрама про справжні почуття, які здатні витримати будь-які випробування. За сюжетом Кемаль (Бурак Озчівіт), хлопець  з сім'ї середнього достатку, зустрічає кохання всього свого життя - Ніхану (Несліхан Атагюль), гламурну дівчину із заможної стамбульської родини. Молоді покохали одне одного з першого погляду та вирішили створити свою власну сім'ю, але на їхньому шляху виникає одразу декілька перешкод.

Бурак Озчівіт медовий місяць_1
прес-служба каналу "1+1"
Озчівіт із дружиною насолоджуються медовим місяцем

Першими проти шлюбу виступили рідні дівчини. Батьки героїні вважають, що їхня донька буде щасливою з більш заможним хлопцем. А брат-близнюк Ніхан Озан під впливом Еміра, який вже давно закоханий у героїню, влаштовує пастку, щоб розлучити молодих, але при цьому випадково вбиває іншу дівчину.

Бурак Озчівіт медовий місяць_4
прес-служба каналу "1+1"
Пара відпочиває на Мальдівах

Емір пропонує Ніхан врятувати її  брата, але за однієї умови: героїня має вийти за нього заміж. У відчаї дівчина погоджується на пропозицію. Через довгих п'ять років Кемаль, який став заможним, повертається у рідні краї та прагне помститися за свою кохану.

Бурак Озчівіт медовий місяць_5
прес-служба каналу "1+1"

Головні ролі в мелодрамі виконали відомі турецькі актори Бурак Озчівіт, Несліхан Атагюль, Каан Урганджіоглу та Меліса Асли Памук.

Зазначимо, що телеканал "1+1" покаже одразу два сезони серіалу "Нескінченне кохання". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції