Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка "Володаря перснів" Маккаллен розповів, чому лише в 49 зізнався в гомосексуальності

Актор випустив автобіографічну книгу.

Британський актор Іен Маккаллен, який минулоріч звинуватив кіноіндустрію у гомофобії, поділився, чому тривалий час не зізнавався у гомосексуальності.

Відверто про свою сексуальну орієнтацію, а також правду про те, чому він лише у 49 років став відкритим геєм, Маккаллен розповів у автобіографії під назвою Ian McKellen: A Biograph.

Як написав актор, він боявся, як його правда вплине на його акторську кар'єру. Окрім того гомосексуальність в Англії тривалий час вважалася кримінальним злочином.

"Чи сприйматимуть глядачі такі ролі всерйоз, як, наприклад, Ромео, якщо знатимуть, що в реальному житті він надає перевагу Меркуціо, а не Джульєтті?" – пише Маккаллен.

Актор додав, що ніколи не мав випадкових статевих зв'язків.

"Він проміняв життя в темній шафі на свободу. Це надихало його, заряджало енергією і давало сили, він ніколи не думав, що здатний на це. Він цнотливий, ніколи не мав випадкових зв'язків, він цілком і повністю відданий своїй справі. Він зміг зібрати всі сили і направити їх на зміни в соціальній і політичній сфері", – написано в біографії актора.

Нагадаємо, що ще 2016 року зірка стрічки "Володар перснів" та "Люди Ікс" Іен Маккаллен бойкотував "Оскар" через відсутність геїв у номінантах. Актор був обурений тим, що Академія жодного разу не присудила премію відкритому гею.

Залиште свій коментар

Вибір редакції