Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки "1+1" привітали популярний глянець спеціальною нагородою та чарівними цукерками

 Журнал Viva! влаштував бал з нагоди 12-річчя. 

Журналу "Viva!" виповнилося 12 років. Запрошувати друзів на бал стало доброю традицією Viva! На честь 12-го дня народження глянець провів бал опівночі.

Всі ці роки журнал радує своїх читачів і друзів несподіваними сюрпризами, кращими зірковими вечірками і ексклюзивними матеріалами про життя відомих людей.

Зірки "1+1" на балу viva_1
прес-служба каналу "1+1"

Гостей вечора зустрічали Інна Катющенко генеральний директор "Едіпрес Україна", Іванна Слабошпицька головний редактор журналу "Viva!" і героїня ювілейного номеру - Тіна Кароль. На рахунку суперзірки і тренера "Голосу країни" на телеканалі 1 + 1 - рекордна кількість обкладинок глянцю - 13 .

Зірки "1+1" на балу viva_3
прес-служба каналу "1+1"

Журнал Viva! привітала велика команда зірок 1+1 - Лідія Таран, Соломія Вітвіцька, Діма Комаров, Марина Леончук, Людмила Барбір, Антолій Анатоліч, Юлія Бориско, а також ведучі програми "Профутбол" на телеканалі 2 + 2 Ігор Циганик і Олександра Лобода.

Зірки "1+1" на балу viva_4
прес-служба каналу "1+1"

З Viva! у 1+1 пов'язано багато цікавих історій, обкладинок і яскравих проектів. Наймасштабніший серед них - це "Переможці" про героїв АТО, які під час війни на Сході країни втратили частини тіла, живуть з протезами, але не втратили силу духу. І один з учасників проекту Віктор Кардаш з дружиною Ольгою також прийшли привітати улюблений журнал з Днем народження.

Зірки "1+1" на балу viva_5
прес-служба каналу "1+1"

"Viva!" - це єдиний журнал про зірок, який має громадянську патріотичну позицію і реалізує великі соціальні проекти. Дякую "Viva!" за небайдужість" - прокоментувала подію Соломія Вітвіцька.

Бал viva зірки_14
прес-служба каналу "1+1"

На сцені подарунки вручали Ліда Таран, Анатолій Анатоліч і Саша Лобода - Інні Катющенко, генеральному директору "Едіпресс Україна" та Іванні Слабошпицький, головному редактору журналу – Viva! і в їх особі всій команді подарували особливу нагороду - статуетку "Сузір'я" з написом - "За талант запалювати зірки і здійснювати мрії", а також, цілу вазу чарівних цукерок" Здійсни мрію" з білого шоколаду з зображенням листочка конюшини, які заряджені на виконання бажань! Львівська майстерня шоколаду разом з хлопчиком Богданом придумали і створили унікальні цукерки, які можуть лікувати!

Бал viva зірки_11
прес-служба каналу "1+1"

Дівчинка Ізабелла, яка живе в Охматдиті, передала свої вітання Тіні Кароль і журналу - малюнки про щастя. Саме Ізабелла стала першою героїнею проекту "Здійсни мрію". Співачка відгукнулася і здійснила мрію Ізабелли, провела з нею день і запросила в зал для глядачів на шоу "Голос країни".

Бал viva зірки_6
прес-служба каналу "1+1"

Гості балу - знаменитості, медійні особистості, партнери і друзі, серед яких були меценати Ростислав Валіхновський, Василь Чубірко, Андрій Гордійчук, Ігор Захаренко.

Бал viva зірки_4
прес-служба каналу "1+1"

Всі насолодилися насиченою шоу-програмою: відкривав вечір віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT, балет Форсайт показав неймовірне шоу, спеціальний номер для Viva! підготував Президент Міжнародної Асоціації ілюзіоністів Влад Кривоногов. Виступили Вадим Олійник, Артем Пивоваров, Микита Алексєєв.

Зірки "1+1" на балу viva_1
прес-служба каналу "1+1"

На завершення вечора на сцену вийшла неперевершена Тіна Кароль, яка виконала пісню "Жизнь продолжается" під акомпанемент Влада Дарвіна.

Зірки "1+1" на балу viva_2
прес-служба каналу "1+1"

"Я подумала, в чому секрет успіху бренду "Viva!", який вже 12 років успішний на ринку, і визначила - секрет в тому, що ми пишемо гідно про гідних людей. Ми відкрито говоримо з людьми про людські цінності" - каже Інна Катющенко генеральний директор "Едіпрес Україна".

Зірки "1+1" на балу viva_3
прес-служба каналу "1+1"

Головний редактор "Viva!" Іванна Слабошпицька коментує: "Журнал Viva! наближає читачів до відомих людей на цілий крок, дозволяючи їх побачити ближче, бути свідками найважливіших подій їх особистого життя. Це журнал про яскравих, сильних, талановитих. Раджу не пропускати жодного номера. Адже як говорив Как говорил Сент-Екзюпері "немає нічого важливіше, ніж розкіш людського спілкування. Приємного читання".

Відео Вишуканим балом зірковий журнал "Viva!" відзначив своє 12-річчя

Залиште свій коментар

Вибір редакції