Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки серіалу "Школа" продовжують вирішувати проблеми школярів у реальному житті

Яніна Андреєва та Олена Курта розповіли, як "Школа" вплинула на їхню популярність.

Зірки серіалу "Школа" на телеканалі "1+1", Яніна Андреєва та Олена Курта розповіли про те, як вплинув серіал на їхню популярність, йдеться у "Світському житті".

Впізнають акторок здебільшого школярі, які просять сфотографуватися.

В образі Яніни Андреєвої, яка грала роль викладачки економіки, діти побачили свого кумира. Вони пишуть їй особисті повідомлення про те, що бояться розказати батькам.

"Пишуть мені про свої проблеми, щоб я дала їм пораду, як Катерина Анатоліївна, яка завжди захищала дітей в школі. Я все перечитую та плачу по ночах, але я відписую абсолютно всім, хто звернувся", - прокоментувала Андреєва.

"Буває, хтось пише, що намагався покінчити життя самогубством. І мені пише про це не одна дитина. Пишуть про непорозуміння з батьками, про різницю у коханні, наприклад дівчині 13, а чоловіку 46, питають, що робити. Але я не психолог, пишу, що потрібно звернутися до спеціаліста" - додала акторка.

ВідеоКим були актори «Школи» до зйомок у серіалі і як вирішують реальні проблеми учнів

До того, як стати завучем, зірка серіалу «Школа» Олена Курта була держслужбовцем. А економічка Яніна Андреєва відтепер вирішує проблеми школярів не лише на екрані! Усе, що ви хотіли знати про улюблених телегероїнь – у нашому сюжеті.

Ким були актори «Школи» до зйомок у серіалі і як вирішують реальні проблеми учнів

А от Олена розповіла, що протягом довгого часу підтримує стосунки зі своїми шкільними вчителями, але після виходу серіалу спілкування стало ще активнішим. Також Курта зізналася, що з дитинства мріяла стати акторкою, але довго йшла до своєї мрії.

"В свої 15 років я хотіла вступати в училище культури у своєму місті, але батько мені сказав, що потрібна якась гарна професія. Я дослухалась і закінчила юридичний факультет, також я маю освіту психолога.  Згодом я почала працювати на державній службі, але через 20 років я там, де завжди хотіла бути", - поділилася акторка.

Нагадаємо, що звабливий викладач англійської, із серіалу "Школа" Микита Вакулюк розповів про своє нерозділене кохання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції