Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки ''Кварталу 95'' до Дня Валентина поділилися своїми історіями кохання

Казанін, Ласточкін, Гагарін, Корявченков і Ткач розповіли, де зустріли свої другі половинки.

Зірки студії "Квартал 95" та "Ліги сміху" у День святого Валентина поділилися власними історіями кохання.

Так, Степан Казанін, Ігор Ласточкін, Артем Гагарін, Юрій Корявченков та Юрій Ткач розповіли, де зустріли свої другі половинки. Також актори поділилися, як ставляться до романтичного свята.

Степан Казанін

"З Наталкою ми познайомилися на студентській вечірці і, безумовно, це було кохання з першого погляду. Ми одразу зрозуміли, що одне без одного нам буде важко, і вже через місяць почали обговорювати весілля, і у підсумку одружилися через півроку після першої зустрічі. Освідчувався скромно: накопичив на пляшку шампанського, запросив до себе у гості і сказав все, що я думаю. Набагато цікавіше було, коли ми повідомили нашим батькам про ухвалене рішення. З батьками Наталі якось все спокійно минуло, а мої намагалися нас відмовити - все-таки 1-й курс, мені 18 років, Наталці ще не менше. Але, слава Богу, у них нічого не вийшло. Коли ми познайомилися, цього свята ще не було, тому День всіх закоханих у нас був протягом всього року. А взагалі добре, що придумали таке свято - нагадування, що кохання вічне. Зазвичай я намагаюся зробити дружині сюрприз, це може бути браслет, кулончик, брошка, коротше, щось дівчаче. Ну і, звичайно, квіти".

Зірки "Кварталу 95" з родинами_2
Студія "Квартал 95"
Степан Казанін з дружиною

Ігор Ласточкін

"З моєю майбутньою дружиною ми познайомилися у студентському гуртожитку. Ми довго одне до одного придивлялися, на це пішло роки два-три, після чого вже почали зустрічатися. Через років п'ять я зважився на освідчення. Сюрпризів ніяких не було, все було заздалегідь відомо, ми обидва до цього були готові. День святого Валентина ми зазвичай не святкуємо. Але, як мінімум, в цей день подарую дружині свою увагу, квіти та солодощі".

Зірки "Кварталу 95" з родинами_4
Студія "Квартал 95"
Ігор Ласточкін з дружиною

Артем Гагарін

"З дружиною ми познайомилися 16 років тому, одразу після школи. Я побачив її у парку, коли вона стояла з подругою в черзі на атракціон. Я до них підійшов і запропонував скласти компанію. У підсумку мені потім було погано після гойдалок, але результат був досягнутий - знайомство відбулося. Я ж Іру давно помітив випадково на вулиці - як побачив, так одразу і закохався. І ось вичікував вдалого моменту, щоб підійти. Освідчився я приблизно через п'ять років наших стосунків, одразу після вечірки з нагоди свого дня народження. Гості вже збиралися розходитися, але коли я сказав Ірі про свої наміри, вона сама запропонувала продовжити святкування, тільки вже з іншого приводу. В цьому році ми святкуємо 10 років від дня весілля. На День святого Валентина у нас вже склалася традиція - я завжди дарую Ірі ювелірну прикрасу певного бренду. Думаю, через декілька років вже можна буде виставку влаштовувати".

Зірки "Кварталу 95" з родинами_1
Студія "Квартал 95"
Артем Гагарін з дружиною Іриною

Юрій Ткач

"Перший раз свою майбутню дружину я побачив на ювілеї свого тата. Потім ми не перетиналися чотири роки, і ось через цей час я знову зустрів Віку вже на концерті колективу моєї мами. Я одразу її згадав і наша чотирирічна симпатія виникла з новою силою. Я одразу зрозумів, що це те саме почуття. Освідчився я вже через рік, але як саме, не скажу, секрет. В цей день завжди дарую Вікторії розкішний букет квітів, а ввечері ми намагаємося влаштувати собі романтичну вечерю. Що стосується самого свята, ми, чоловіки, повинні не забувати, що для жінок головне, щоб її обранець був їй відданий і щиро кохав, причому не тільки раз на рік".

Зірки "Кварталу 95" з родинами_5
Студія "Квартал 95"
Юрій Ткач з дружиною Вікторією та донькою

Юрій Корявченков

"З дружиною ми познайомилися на весіллі у друзів. Таня була дружкою, а я - боярином. Думаю, це було кохання з першого погляду. Десь через півроку ми почали вже жити разом, а ще через шість місяців - розписалися. Освідчення було спонтанним, як і все в нашому житті. День Святого Валентина ми не особливо святкуємо в нашій родині. Але, звичайно, про подарунок я не забуваю, намагаюся зробити сюрприз і подарувати те, що Тані дійсно потрібно. І, зрозуміло, букет квітів".

Зірки "Кварталу 95" з родинами_6
Студія "Квартал 95"
Юрій Корявченков з дружиною Тетяною

Нагадаємо, що раніше чоловік Ірини Федишин Віталій розповів, який подарунок готує коханій до Дня святого Валентина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції