Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки "Ліги сміху" "Загорецька Людмила Степанівна" розсекретили жінку, на честь якої назвали команду

Учасники "ЗЛС" вперше чесно зізналися, хто їх надихнув на назву команди.

Зірки гумористичного шоу "Ліга сміху", команда "Загорецька Людмила Степанівна" вперше розповіли, на честь кого так назвалися, йдеться у "Світському житті".

За словами учасників "ЗЛС" прототипом їхньої команди стала реальна жінка. Щоправда, її прізвище хлопці дещо змінили.

"Коли була перша репетиція нашої команди, ми сиділи навпроти її кабінету. Ми там змінили трошки прізвище, щоб не ламати долю людині. Людмила Степанівна її звати. Вона була не Загорецька, а Закалюжна. Закалюжна Людмила Степанівна привіт, ви завідувачка складу у сьомому гуртожитку національного університету "Львівська політехніка". Вам вітання. На вашу честь була названа наша команда. Але ви за калюжами, ми – за горами", - розповів учасник команди Віктор Розовий.

ВідеоКоміки з "Ліги сміху" нарешті зізналися, хто така Загорецька Людмила Степанівна

Ведучими на відкриття ресторану «36По» у Львові запросили команду з «Ліги Сміху» - «Загорецьку Людмилу Степанівну». В інтерв’ю ви дізнаєтеся цікаву історію про те, хто ж така ця жінка – Загорецька Людмила Степанівна.

Коміки з "Ліги сміху" нарешті зізналися, хто така Загорецька Людмила Степанівна

Цікаво, що в реальному житті жінка, чиє справжнє ім’я Загорецька Людмила Степанівна, виходила на зв’язок з командою.

"Вона нам казала: "Чому на сцені ви, а Загорецька – я". Ми виступали тут у Львові. Вона прийшла  і влаштувала невеличкий скандал", - пригадав Розовий.

Окрім того учасники команди розповіли, як їм працювалося з їхнім тренером Юрієм Горбуновим.

"Дуже файно. Дуже хороший мужик нам попався, дуже ми його любимо. А того ми і не пішли, все, ми більше не будемо грати у "Лізі сміху", тому що без Юрія немає Загорецької", - сказали зірки гумористичного шоу.

Нагадаємо, нещодавно "Загорецька Людмила Степанівна" кумедно потролила новий хіт MOZGI. Переможці "Ліги сміху" зняли смішний скетч у своїй манері.

Залиште свій коментар

Вибір редакції