Зірки про безвіз: Як чудово було, коли віза вирішувала все на кордонах

Вітчизняні знаменитості прокоментували безвізовий режим для України.

11 травня Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про безвізовий режим для України. Це була фінальна інстанція в отриманні дозволу українцям перетинати кордон ЄС без віз.

Українські знаменитості відреагували на історичну для країни подію. Цікаво, що не радо сприйняли безвіз.

Так, співачка Тоня Матвієнко жалкує про те, що з наданням безвізу українцям проблем менше не стало. Артистка закликала детальніше вивчити питання, перш ніж вирушити за кордон.

"Я спочатку думала, що це чудово, просто береш паспорт - і вперед підкорювати світ! Але тут нові проблеми: черги, непрості правила. Тепер буде з чим порівняти: як чудово було, коли є віза, яка вирішувала все на кордонах, а збір необхідних документів залишався позаду вдома в Україні. Тому люди добрі, якщо ви зараз збираєтеся за кордон, будь ласка, дізнавайтеся все заздалегідь! Броні готелів, запрошення, страховки також залишаються обов'язковими документами тепер не для посольства, а для прикордонників", - наголосила Матвієнко.

А от наречений Тоні, співак Арсен Мірзоян зізнався, що не багато знає про безвіз, однак зауважив, що його реакція на цю подію "однозначно позитивна".

"Я нічого не знаю про безвіз, крім того, що говорять і пишуть. На собі перевірити не вдалося. У мене є і біометрика, і шенгенська віза. Зараз роблю англійську візу - це так само складно, як і американська. Моя реакція на безвіз однозначно позитивна. Навіщо нам ці кордони?" - сказав Арсен, пише Viva.

Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька у день прийняття безвізового режиму перебувала у Хельсінкі. Разом з учасниками проекту "Переможці" Соломія просто в аеропорті перевірила, як працює безвіз.

Ведуча "Світського життя" Катерина Осадча на сторінці в Instagram виклала фото, де стоїть у річці, і підписала зображення: "День,коли почався безвіз".

Продюсер Олена Мозгова на сторінці в Instagram виклала зображення "почекуна" і написала: "Дочекались безвіз, дочекаємось і НАТО".

До цього Мозгова зауважила, що була б її воля, то вона б "дня "безвізу" ввела жорсткий "віз" з Росією".

Співачка  у день прийняття безвізу виступала на Європейській площі, звідки поділилася світлинами і привітала шанувальників з історичною для України подією.

"Я натхненна Україною! Нехай всі кордони відкриваються перед нами! Вітаю всіх з #БезВіз".

Нагадаємо, 17 травня у Страсбурзі урочисто підписали документ, що скасовує візи між Євросоюзом та Україною. У церемонії взяв участь президент України Петро Порошенко. У неділю, 11 червня, безвіз офіційно почав працювати між Україною та ЄС.

Безвіз в одній картинці, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар