Зірки серіалу "Баффі" звинуватили режисера Джосса Відона в жорстокій поведінці

Дата публікації
Перегляди
2338
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зірки серіалу "Баффі" звинуватили режисера Джосса Відона в жорстокій поведінці

Фото: Associated Press

Із гучною заявою виступила акторка серіалу Каризма Карпентер.

Відомого американського режисера та творця серіалу "Баффі – переможниця вампірів" Джосса Відона звинуватили в непрофесійній та жорстокій поведінці.

Так, із гучною заявою виступила акторка серіалу Каризма Карпентер.

Каризма Карпентер / Фото: Associated Press

На сторінці в Instagram знаменитість написала, що 20 років тримала язик за зубами, втім, образи і досі не може забути. Зокрема Каризма, яка зіграла Корделію Чейз, поділилася, що Відон обзивав її товстою, коли вона була вагітна, маніпулював її жіночністю та вірою, а після народження малюка "безцеремонно звільнив".

Джосс Відон неодноразово зловживав своєю владою, працюючи разом на зніманнях "Баффі - переможниця вампірів" і спінофу "Ангела". Він вважав це забавним, але посилив моє занепокоєння щодо роботи, позбавив мене сили і віддалив мене від моїх однолітків. Тривожні інциденти викликали хронічний фізичний стан, від якого я все ще страждаю. З важким серцем я кажу, що впоратися складно

поділилася Карпентер

Акторку підтримали її колеги за знімальним майданчиком, які підтвердили непрофесійну поведінку режисера. Так, Сара Мішель Геллар, яка зіграла головну роль у серіалі, написала у фотоблогу, що пишається тим, що її ім'я асоціюється з Баффі Саммерс, але не хоче, щоб її назавжди асоціювали з ім’ям Джосс Відон. Втім, гучних заяв вона не збирається робити, оскільки наразі зосереджена на вихованні дитини.

Джосс Відон / Фото: Associated Press

Я підтримую всіх, хто пережив насильство і пишаюся їхніми висловлюваннями

написала зірка

Мішель Трахтенберг, яка зіграла сестру Геллар, також наголосила на "неналежній поведінці" Джосса, від якої вона постраждала в підлітковому віці.

Нагадаємо, днями екснаречена Менсона, яка звинуватила його у насильстві, розповіла про погрози його дружини. Еван Рейчел Вуд подала заяву в поліцію на Ліндсі Юсіч.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2338
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація