Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки серіалу "Школа" розповіли про реакцію прихильників на фінал стрічки

Також стало відомо, що до свого туру, окрім 15 запланованих міст, актори додали Мукачево та Одесу.

У ранковому ефірі "Сніданку з 1+1" актори серіалу "Школа" Ірина Кудашова, Яніна Андреєва, Марія Кондратенко та Богдан Осадчук розповіли подробиці підготовки до останнього всеукраїнського туру, у який вони вирушають вже 3 квітня. А також оголосили, що, окрім 15 запланованих міст, актори також відвідають Мукачево та Одесу.

Сераіал "Школа"_5
прес-служба каналу "1+1"

Також улюбленці глядачів вперше розповіли приголомшливі емоції фанатів після фіналу серіалу. 

Сераіал "Школа"_4
прес-служба каналу "1+1"

Яніна Андреєва, яка виконала роль вчительки економіки Катерини Анатоліївни, зізналася, що після закінчення 16 серії діти масово почали писати їй у соціальні мережі.

"Мені здалося, що після фіналу "Школу", стався вибух емоцій у наших фанів. Діти активно почали надсилати відео, у яких плакати та просили зняти продовження. Цікаво те, що багато повідомлень надходило нам з Казахстану, Німеччини, Білорусі. У цих країнах діти навіть зробили англомовні титри! Деякі зізналися, що тепер планують стати режисерами, щоб створити нові частини нашого серіалу. Але мене найбільше вразили ті, хто писали, що готові виходити на вулиці з плакатами і вимагати від телеканалу показати продовження, але нам вдалося всіх заспокоїти", - зізналася акторка. 

Сераіал "Школа"_3
прес-служба каналу "1+1"

Богдан Осадчук, підкорювач дівочих сердець, який виконав роль Тохи, розповів чому саме організатори додали ще два нових міста у графік фан-туру.

Сераіал "Школа"_6
прес-служба каналу "1+1"

"Після того як оголосили весь список міст України, які ми відвідаємо в рамках останнього фан-туру з інтерактивною виставою, нам почали писати прихильники з тих міст, яких не було графіку із запитаннями чому ми не їдемо до них. Але найактивнішими були фанати із Мукачево та Одеси, саме тому вирішили, що ми не можемо оминути таку любов глядачів", - зізнався Богдан. 

Сераіал "Школа"_7
прес-служба каналу "1+1"

Варто зазначити, що продовження другого сезону серіалу "Школа" пройшло із високими показниками – середня частка сезону за аудиторіэю 18-54 (Україна) становила 12,8%. Середнє охоплення однієї серії складало близько 3 млн глядачів, а охоплення сезону перевищило 12 млн (4+, Україна).

ВідеоЗірки серіалу “Школа” поділилися подробицями великого всеукраїнського фан-туру

У нас в гостях   Яніна Андреєва, Ірина Кудашова, Богдан Осадчук та Марія Кондратенко. Вони розповіли, що підготували для фанатів у рамках туру містами України, а також поділилися емоціями після завершення зйомок заключного сезону серіалу.  

Зірки серіалу “Школа” поділилися подробицями великого всеукраїнського фан-туру

Крім того, на YouTube новий сезон популярного серіалу зібрав понад 19 млн переглядів. А за весь час існування YouTube каналу серіалу "Школа" його переглянуло понад 203 млн разів. 

Сераіал "Школа"_2
прес-служба каналу "1+1"

Сторінка в Instagram @top.school  за два роки існування зібрала понад 700 тис. унікальних користувачів, а деякі особисті сторінки акторів також перевищують цей показник.  Також унікальний стікер-пак з героями стрічки завантажили з понад 700 тис. пристроїв. 

Нагадаємо, серіал "Школа" - перший українськомовний серіал про актуальні проблеми підлітків, головні ролі в якому виконують Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Анна Трінчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук, Данило Черкас (Вегас).

Нагадаємо, нещодавно зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер представила кліп з акторами стрічки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції