Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки серіалу "Величне століття. Нова володарка" зізнались, які насправді почуття їх поєднують

Виконавці головних ролей прокоментували знімання у новому турецькому кінопроекті.

Зірки серіалу "Величне століття. Нова володарка", виконавці головних ролей Ахмеда І і його коханої наложниці Кесем повідомили, які насправді почуття їх поєднують.

Величне століття. Нова володарка_4
Світське життя
Екін Коч та Анастасія Тсілімпоу

26-річний турецький актор Екін Коч і грецька 20-річна акторка Анастасія Тсілімпоу також розказали, як їм вдавалися такі історичні перевтілення.

"Це була величезна відповідальність долучитися до тієї епохи, адже ми мали тримати марку задану "Величним століттям. Роксолана". Знімання в цих розкішних костюмах, в інтер'єрах, які до дрібниць повторюють імператорський палац Топкапи. Усе це дуже хвилююче. Адже і саме життя тоді було геть іншим. Більш драматичним і магічним", - повідомила виконавиця головної ролі серіалу.

Величне століття. Нова володарка_3
Світське життя
Анастасія Тсілімпоу

До слів дівчини приєднався і її екранний коханий.

Величне століття. Нова володарка_2
Світське життя
Екін Коч

"Всю цю атмосферу потрібно було пропустити крізь себе, адже навіть ось постава. Я не міг рухатись, як звик в реальному житті. Доволі непросто нести себе в такий спосіб, але з кожним днем ми вживалися в образи все більше і наші персонажі ставали все більш переконливими", - додав Екін Коч.

Цікаво, що для обох акторів знімання у серіалі - це дебют у настільки масштабному телепроекті.

"Я проходила кастинг тричі. І лише за третім разом продюсери сказали, що я у "Величному столітті". Це був справжній шок. Я не могла повірити. Здійснилася моя мрія", - зізналася Анастасія.

ВідеоЗірки серіалу "Величне століття. Нова володарка" зізналися, які в них почуття у реальному житті

Турецькі пристрасті знову на українських екранах. Які почуття насправді поєднують виконавців головних ролей серіалу "Величне століття. Нова володарка"? Акторка Анастасія Тсілімпоу зіграла кохану султана і сказала, що було великою відповідальністю долучитися до зображуваної у серіалі епохи. 

Зірки серіалу "Величне століття. Нова володарка" зізналися, які в них почуття у реальному житті

А от Ахмед І спочатку пробувався на зовсім іншу роль.

"Коли я вперше читав сценарій і проходив перші прослуховування, то пробувався на зовсім іншу роль. Але згодом мене затвердили на родь султана. Я був неймовірно щасливий, адже це мій квиток у велике кіно", - поділився актор.

Варто зазначити, що у серіалі між героями спалахують почуття.  Проте і в житті між акторами, за словами акторки, від початку була енергетика.

Величне століття. Нова володарка_1
Світське життя

"Між нами від початку була неймовірна енергетика, але складність була у тому, що його персонажу за сценарієм 30, а моїй героїні 12. До того ж у той історичний період тема кохання та стосунків була табуйована. Але наша дружба в реальному житті допомагала нам справлятися з усіма перепетіями сценарію. Зрештою це було весело", - поділилася акторка.

Нагадаємо, українська акторка Ольга Сумська озвучила героїню валіде-султан у серіалі "Величне століття. Нова володарка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції