Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки "Слуги народу. Від любові до імпічменту" розповіли про несподівані сценарні повороти серіалу

В гості до студії "Сніданку з 1+1" завітали актори Катерина Кістень та Віктор Сарайкін.

Сьогодні в студії "Сніданку з 1+1" актори серіалу "Слуга народу. Від любові до імпічменту" Віктор Сарайкін та Катерина Кістень заінтригували телеглядачів несподіваними сценарними рішеннями у серіалі.

Катерина Кістень виконала роль сестри чесного президента Василя Голобородька, а Віктор Сарайкін - його батька.

Так, Катерина зізналася, що в другому сезоні "Слуги народу" телеглядачі потраплять до іншої реальності.

"У новому сезоні з'явиться інша реальність. Там є сни, ілюзії. Іноді глядачі будуть трошки губитися, де насправді правда, а де вигадка чи сон. Наша президентська родина потрапить до сну Василя Голобородька. Це був найпрекрасніший знімальний день. Тато їв ікру ложками і спеціально псував дублі, щоб наласуватися нею", - жартує Катерина.

ВідеоУ гостях "Сніданку" актори серіалу "Слуга народу" Катерина КІстень та Сергій Сарайкін

Знімання "Слуги народу. Від любові до імпічменту" _3
прес-служба каналу "1+1"
Катерина Кістень

Також актори розповіли, що за час знімань стали справжньою родиною не лише в кадрі. Катерина Кістень згадала сцену, яка особливо зблизила президентську сім'ю, і розповіла цікаві подробиці знімального процесу:

"Була сцена, яка нас особливо згуртувала. Тато вішав картину, а я постійно ходила довкола та  намагалася довести, що нам потрібен окремий будинок. Цю сцену ми зняли з найбільшої кількості дублів".

Знімання "Слуги народу. Від любові до імпічменту" _5
прес-служба каналу "1+1"

Знімання "Слуги народу. Від любові до імпічменту" _1
прес-служба каналу "1+1"

Виконавець ролі батька президента Віктор Сарайкін розповів про аналогію сюжету серіалу "Слуга народу" з реальним життям українців:

"Я вважаю, що показувати реальність у фільмі не зовсім правильно. Набагато цікавіше дивитися на щось більше, ніж наше повсякденне життя. Наприклад, в серіалі "Слуга народу" головний герой вже від самого початку опиняється в ситуації, яка неможлива в реальному житті апріорі".

Знімання "Слуги народу. Від любові до імпічменту" _2
прес-служба каналу "1+1"
Віктор Сарайкін

Нагадаємо, прем'єра другої частини серіалу під назвою "Слуга народу. Від любові до імпічменту" відбудеться на "1+1" 23 жовтня о 21:00.

Залиште свій коментар

Вибір редакції