Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки стрічки "Про що говорять чоловіки" відмовились виступати у Криму

Артисти театру "Квартет І" не хочуть проблем, які можуть виникнути у них в Україні.

Популярний акторський колектив "Квартет І", який відомий за стрічкою "Про що говорять чоловіки", заявив, що не виступатиме у Криму.

Артисти не збираються виступати в окупованому Криму, навіть якщо їх туди покличуть, через проблеми, які можуть виникнути у них в Україні. Про це радіостанції "Говорить Москва", заявив один із засновників колективу, актор і сценарист Ростислав Хаїт.

Як аргумент, артист пригадав ситуацію, яка сталася з одною з учасниць "Квартету І" Нонною Гришаєвою, яка нещодавно потрапила до бази "Миротворця" після перетину території окупованого Криму.

"Наскільки я знаю, Нонні офіційно не заборонили в'їзд в Україну, але при цьому подзвонили і сказали "не приїжджай, буде погано". Нонна – людина, яка активно підтримує нинішню владу в Росії. І якщо вона була в Криму, то відповідно до українського законодавства, якщо вона в'їхала туди не через територію України, то вона порушила закон", - зауважив Хаїт.

Також актор запевнив, що якщо б їх покликали виступити у Криму, то вони б цього не зробили, саме через небажання мати проблеми.

"Нам з Криму не телефонували жодного разу, а якби зателефонували, ми б не поїхали саме через цю ситуацію. за всієї поваги до жителів Криму, вони ні в чому не винні, але ми про себе теж думаємо. У мене мама, тато і старший брат в Одесі, що ж я не буду їздити туди?" - підкреслив артист.

Нагадаємо, днями до бази "Миротворця" через відвідування окупованого Криму потрапив актор і режисер Костянтин Хабенський.

Вибір редакції