Зірки "Вартових галактики" Батіста, Пратт та Салдана заступилися за звільненого режисера стрічки

Зірки "Вартових галактики" Батіста, Пратт та Салдана заступилися за звільненого режисера стрічки

Дата публікації
Перегляди
2784
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зірки "Вартових галактики" Батіста, Пратт та Салдана заступилися за звільненого режисера стрічки

Актори висловили свою думку через Twitter.

Американський актор, зірка фантастичної франшизи "Вартові Галактики" Дейв Батіста, який зіграв роль Дракса Руйнівника, одним із першим заступився за режисера стрічки Джеймса Ганна.

Зауважимо, днями стало відомо, що режисера фантастичної франшизи було звільнено через педофільські жарти десятирічної давності.

Так, Батіста вирішив висловити свою думку стосовно інциденту на своїй сторінці Twitter.

"Джеймс Ганн - один з найбільш дбайливих і добродушних людей, яких я коли-небудь зустрічав. Він ввічливий, добрий і піклується про людей і тварин. Він робив помилки. Ми всі їх робили. Я не згоден з тим, що з ним відбувається зараз", - написав Батіста.

Також у нещодавньому пості Батіста порівняв звільнення Ганна з атакою кібернацистів.

"Те, що відбулося, стосується не тільки "Вартових Галактики 3", Джеймса Ганна, мене самого, Disney і так далі. Це була атака #кібернацістів, причому успішна. Нам пора об'єднатися проти цього абсурду, і річ вже не в ображених людях. Все стане набагато гірше. І це може трапитися з кожним", - написав обурений актор.

Цікаво, що після твіту Дейва, інші зірки франшизи долучилися до нього.

Кріс Пратт та Зої Салдана, які виконують ролі Зоряного Лорда і Гамори в "Вартових Галактики", також висловили своє невдоволення прикрим інцидентом, правда не згадуючи безпосередньо ім’я режисера.

"Це були важкі вихідні, не буду брехати. Доти, поки я не з'ясую усіх деталей, я утримаюся від коментування ситуації. Я просто хочу, щоб всі знали - я люблю всіх членів моєї сім'ї "Вартових Галактики". І завжди буду", - заявила Салдана.

Претт, своєю чергою, опублікував цитату з Нового Завіту.

"Так пам'ятайте, брати мої улюблені: нехай кожна людина поспішає слухати, але зволікає з відповіддю, зволікає з гнівом", - процитував Біблію актор.

Також варто зазначити, що на Change.org з'явилася петиція на підтримку Джеймса Ганна, яку вже підписали більше 147 тис. осіб, серед яких відома акторка Сельма Блер, яка через свій Twitter закликала небайдужих підписувати петицію.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2784
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація