Зірки "Я з тобою" розповіли, як створювалася стрічка про пережиті українцями жахи війни та боротьбу

Показ фільму про події Революції Гідності та буремного Донбас стартує відсьогодні.

"Я з тобою" - кіно, сюжет котрого розвивається на основі актуальних для України подій періоду Революції Гідності.

"Це історія сьогоднішнього дня. Історія дружби, зради і любові, набір не новий, але відображає художнє переосмислення нашого часу", - відзначив у інтерв'ю УНІАН актор Ахтем Сейтаблаєв, який знявся у фільмі в ролі викладача бойових мистецтв.

Стрічку створила  команда Sister's production на замовлення телеканалу "1+1".

Прем'єра фільму "Я з тобою"_5
прес-служба каналу "1+1"
Показ фільму "Я з тобою" розпочинається 21-го квітня

За сюжетом, двоє підлітків зі спортивного табору - Роман (Олександр Попов) і Олексій (Дмитро Сова) - закохані в одну дівчину Тетяну (Анна Топчій). Життя розвело їх різними містами і країнами, але, коли з'ясовується, що кохана дівчина тяжко хвора, два вірних лицарі, незважаючи на давній конфлікт і суперництво, об'єднуються для її порятунку.

В умовах війни, коли змінюються життєві цінності, двоє молодих людей, попри всі труднощі, виявляють свої кращі людські якості. Головне, що їх об'єднує - кохання до однієї людини і любов до батьківщини.

Зірки стрічки, автор сценарію та її режисер розповіли УНІАН, як створювалося повнометражне кіно, засноване на близьких кожному українцеві подіях 2013-2014-х років та сьогодення.

Допрем'єрний показ "Я з тобою"_4
прес-служба каналу "1+1"
Дмитро Сова і режисер картини Олег Туранський

Автор сценарію "Я з тобою"  Віталій Агронович зізнався, що співпереживав Майдану дистанційно. Він уже більше 25-ти років живе за межами нашої держави і мав певні труднощі в описі непростого часу боротьби.

Агронович наголосив у спілкуванні з УНІАН, що під час роботи йому дуже допомогли волонтери.

При цьому режисер каритни Олег Туранський зазначив, що хронологія подій у ній спеціально не витримана.

"Нам потрібно було передати відчуття героїв, то, яка атмосфера існує в Києві, в окрузі. І ми показували хроніку Майдану, акцентуючи на тому, що це якийсь дейлі того, що відбувалося, як ми прожили ту зиму. Тому хронологія не дотримана", - розповів УНІАН режисер.

Головна героїня фільму, яку зіграла актриса Анна Топчій,  за сюжетом, змушена боротися із саркомою і саме протистояння із хворобою є центральним у темі її ролі.

"Мені важко було зіграти такий аспект, як онкологія, рак. Але, вважаю, що про такі проблеми також потрібно говорити в кіно. Головним чином, тому що відбувається боротьба за життя. Мої партнери у фільмі рятували мою героїню, боролися за життя. А яка тема може бути сильніше такої боротьби?" - поділилася зірка із УНІАН.

За словами Анни, вкрай непросто їй далися знімання бомбосховища.

"Ми знімали ввечері, було темно і, не дивлячись на метушню знімального майданчика, коли входиш в підвал, накриває гробова тиша і замкнутий простір. Розумієш, що люди там, в Донецьку, переживають щось подібне прямо зараз. І приходить усвідомлення, як взагалі потрібно цінувати життя, як це прекрасно, коли є можливість мати сім'ю, друзів", - наголосила Топчій.

Образ негативного героя приміряв на себе колишній гравець КВК Сергій Писаренко. У розумінні актора його персонаж "аполітичний та чітко йде до своєї мети".

Допрем'єрний показ "Я з тобою"_5
прес-служба каналу "1+1"
Сергій Писаренко зіграв у стрічці негативного героя

На противагу йому Дмитро Лаленков, який на собі пережив відлуння війни, зіграв людяного та гуманного директора школи. За сюжетом, він допомагає головній героїні покинути окуповану територію.

"Я сам з Донбасу. Батьки, дідусь, сестра, племінники, всі були там. Вже був розпал війни, вони були в окупації, і я поїхав їх визволяти. Я все це пережив, все це побачив. Мене два рази били, у мене відібрали документи, гроші, машину", - поділився спогадами Лаленков.

Допрем'єрний показ "Я з тобою"_6
прес-служба каналу "1+1"
Олександр Попов

Головний продюсер серіалів та фільмів "1+1" Олена Васильєва переконана, що "головне у фільмі - ідеї, які близькі людям, незалежно від того, живуть вони в 2012-му, 2016му або в 2020-му році".

Загалом, продюсери Sister's production Марина Городецька і Вікторія Забулонська підсумували, що  важливу роль у створенні стрічки такою, яка вона вийшла, відіграла молода креативна команда, яка працювала над нею.

Нагадаємо,  один із головних героїв "Я з тобою" Дмитро Сова розповів, як зворушливо його підтримав батько після непростих знімань.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: