Зірки закликають допомогти постраждалим під час пекельної пожежі у багатоповерхівці Лондона

Допомогти жертвам страшної події зголосилися Орландо Блум, Шеннен Догерті та Джеймі Олівер.

Пекельна пожежа, яка сталася у середу, 13 червня, у 27-поверховій будівлі в Лондоні не лишила байдужими голлівудських зірок.

Першим на жахливу подію відреагував англійський повар та телеведучий Джеймі Олівер. Він запропонував родинам, які лишилися без даху над головою, безкоштовну їжу та нічліг.

"Всім 100 сім'ям, постраждалим у жахливій пожежі житлового будинку Гренфелл Тауер поблизу від Ноттінг Хілл, ви можете прийти в мій ресторан і будете нагодовані і напоєні моєю командою. Їжа і напої будуть безкоштовними, просто підійдіть до менеджера. Ми подаруємо вам трохи любові ... Мої думки і молитви з тими, хто став жертвою пожежі", - звернувся до постраждалих Олівер.

Своєю чергою, актори Шеннен Догерті та Орландо Блум на своїх сторінках в Instagram розмістили зображення з закликом допомогти постраждалим під час пожежі у багатоповерхівці. Знаменитості зробили репост, у якому просять допомогти небайдужих тим людям, які лишилися без домівок, їжі, одягу.

"Допомога дуже потрібна", - написала Догерті.

"Я перебуваю далеко від дому і моє сеце болить за всі родини, які втратили рідних. Так багато жахливих новин надходить з нашої Великобританії. Ми сильні  і ще набагато сильніші, коли разом", - прокоментував свій пост Блум.

Нагадаємо, пожежа у багатоповерхівці в Лондоні сталася у середу, 14 червня. Із нею боролися 200 пожежників і 40 пожежних машин. Вогонь поглинув всі поверхи від другого до верхньої частини башти. Як повідомила поліція, щонайменше 12 осіб загинуло унаслідок масштабної пожежі у палаючій лондонській 27-поверхівці. Кількість загиблих унаслідок пекельної пожежі, як очікується, може зрости.

Залиште свій коментар