Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки записали пісню на підтримку жертв пекельної пожежі у багатоповерхівці Лондона

У створенні композиції взяли участь 50 знаменитостей.

Американські та британські зірки, аби підтримати постраждалих під час пекельної пожежі у багатоповерхівці Лондона, випустили для них пісню.

Для запису була обрана композиція Bridge Over Troubled Water дуету Simon and Garfunkel. Заспівати зголосилися 50 зірок. Серед них Ріта Ора, Роббі Вільямс, Джесі Джей, Джон Ньюман, Крейг Девід, Джеймс Блант та багато інших.

Керує проектом продюсер і телеведучий Саймон Коуелл.

"Після трагічної пожежі у Гренфелл-Тауер в Західному Лондоні звукозаписна індустрія зібралася разом, щоб записати сингл для жертв катастрофи. Понад 50 артистів надали свій час і підтримку, щоб зробити це можливим", - сказав Саймон, пише Mirror.

Крім збору грошей від продажу синглу, Коуелл також створив сторінку пожертвувань ArtistsForGrenfell.com, де люди можуть внести вклад в благодійний фонд, який збирає гроші для постраждалих від руйнівної пожежі в Гренфелл-Тауер.

Нагадаємо, що свою підтримку постраждалим під час пожежі у багатоповерхівці Лондона висловила співачка Адель. Вона приїздила на місце події, обіймала і допомагала людям. Пізніше зірка завітала в гості до пожежників, які гасили пекельний вогонь у Гренфелл-Тауер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції