Зіркове експодружжя Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар пригадали своє весілля

Зіркове експодружжя Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар пригадали своє весілля

Колишнім вдалося зберегти дружні стосунки після розлучення.

Учасники "Танців з зірками" та експодружжя Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар попри розлучення змогли зберегти дружні стосунки.

Так, на 15-річчі програми "Світське життя" пара виконала чуттєвий танок під композицію Христини Соловій "Тримай". В інтерв’ю Катерині Осадчій колишні закохані пригадали своє весілля.

Я пам’ятаю все свято. Це було дуже круто.
зазначив Дмитро

Так, Олена та Дмитро пішли під вінець у Грузії.

У нас справді було круте одруження. У мене більше не було весілля після цього. Я пам’ятаю з теплом цей час. І дуже класне місце – гори. Це дуже приємна частина нашого життя. Мені здається, що круто, що ми змогли її перенести в наші теперішні життя саме такою.
поділилася Шоптенко

Крім того, Олена зазначила, що вони з Дікусаром чудовий приклад того, що після одруження можна нормально спілкуватися та товаришувати.

Тому що, так буває і ми люди. Ми насправді багато пропрацювали одне з одним і я дуже вдячна Дмитру за той досвід, який він мені дав. Це класно, коли люди просто можуть залишитися друзями.
додала танцівниця

Відео Які стосунки в Дмитра Дікусара й Олени Шоптенко після розлучення

Дмитро Дікусар і Олена Шоптенко поділилися, які інтерв’ю Світському життю запам’яталися їм найбільше. Чи не сумує колишнє подружжя за минулими часами разом і які стосунки в Дмитра Дікусара й Олени Шоптенко після розлучення – дивіться в сюжеті. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Які стосунки в Дмитра Дікусара й Олени Шоптенко після розлучення

Нагадаємо, нещодавно Олена Шоптенко показала рідкісне фото свого чоловіка Олексія Іванова, від якого народила первістка. Танцівниця привітала коханого з днем народження.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів