Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зіркові ведучі телеканалу "1+1" взяли участь у проекті The Great Gatsby Ballet

Танцівники балету виконали па під цитати з книжки, які прочитали зірки "1+1".

Проект The Great Gatsby Ballet і телеканал "1+1" створили відеопроект, в якому танцівники балету виконують па під цитати з книжки, начитані відомими телеведучими.

Ведучі "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір та Єгор Гордєєв і ведучі "Сніданку. Вихідний" Валентина Хамайко та Олександр Попов начитали рядки з роману Френсіса Скотта Фіцджеральда "Великий Гетсбі". Відео вийшло до річниці публікації культової книжки – вона побачила світ 10 квітня 1925 року.

Ведучі "1+1"  у проекті The Great Gatsby Ballet_6
прес-служба каналу "1+1"
Олександр Попов

Ведучі "1+1"  у проекті The Great Gatsby Ballet_3
прес-служба каналу "1+1"
Єгор Гордєєв

"Таку усмішку, сповнену невичерпної зичливості, людині щастить побачити в житті хіба чотири-п'ять разів. Якусь мить вона немовби осягає все суще на землі, а потім вирізняє з нього вас і раз і назавжди віддає вам цілковиту й незаперечну перевагу",- цитує актриса і ведуча Людмила Барбір.

Ведучі "1+1"  у проекті The Great Gatsby Ballet_5
прес-служба каналу "1+1"
Людмила Барбір

Завдяки цьому проекту найгучніший балетний блокбастер України показав історію екстравагантного Джея Гетсбі з різних боків: у танці та у грі акторів і ведучих "1+1", які оповідають про знаменитого персонажа.

Від моменту створення The Great Gatsbу Ballet 2014 року спектакль побачили понад 30 міст Європи і 60 тисяч глядачів! Сотні захоплених оглядів критиків у медіа США, Франції, Казахстану, Німеччини, Білорусі, Іспанії, Литви, Латвії, Хорватії, Сербії, Молдови, України роблять цей проект медійно затребуваним у масштабах всього світу!

Нагадаємо, що 16 квітня стартує всеукраїнський тур "Великий Гетсбі". Виставу буде показано 16, 17, 19, 20 і 23 квітня у Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові. На виступі в Києві сольну партію виконає співачка Tayanna!

Залиште свій коментар

Вибір редакції