Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірковий безхатченко: горе-скандалісту Біберу відмовили в оренді житла

Власники маєтків у Беверлі-Хіллз влаштували виконавцю бойкот.

Канадський співак Джастін Бібер, який у липні збив людину, схоже, догрався.

Своїми скандальними витівками виконавець здобув не надто гарну репутацію, через що йому тепер навіть не хочуть здавати в оренду житло. Навіть за нечувані гроші.

Так, власники великих маєтків у Беверлі-Хіллз, де у Джастіна нема власного будинку, влаштували бойкот Біберу. Вони відмовляються надавати артисту в оренду маєтки навіть за 100 тисяч доларів.

"Джастін хоче орендувати великий маєток, але власники великих об'єктів в Беверлі-Хіллз зібралися разом, щоб домовитися про бойкот Біберу. Джастін збирається платити 100 тисяч доларів на місяць за оренду, але навіть така сума, яка в рази перевищує реальну вартість, не здатна змінити їхній настрій. У Бібера репутація людини, яка руйнує будинки і ніколи не оплачує ремонт", - розповів інсайдер виданню Page Six.

І дійсно, чого тільки не робив в орендованих маєтках Джастін Бібер. Влаштовував галасливі вечірки, громив маєтки, кидався тухлими яйцями в сусідів. Тож, поведінка власників будинків цілком зрозуміла.

Нагадаємо, що наприкінці липня скандалісту Джастіну Біберу заборонили в'їжджати до Китаю. Артист потрапив до чорного списку країни через "погану поведінку".

Залиште свій коментар

Вибір редакції