Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірковий татко Андре Тан розповів, чим захоплюється його трирічна донька

Експерт "Поверніть мені красу-3" зізнався, що бере активну участь у вихованні дитини.

Сьогодні о 22:10 глядачі телеканалу "1+1" побачать п’ятий випуск "Поверніть мені красу-3", учасницями якого є жінки, які зневірилися у собі через серйозні зовнішні вади.

Тим часом, зранку до студії "Сніданку з 1+1" завітав експерт проекту, а також член журі "Модель XL" дизайнер Андре Тан, який розповів про втілені мрії учасниць третього сезону, які запам’ятались йому найбільше:

"Тепер наша "команда спасіння" допомагає героїням не лише змінити їхню зовнішність, але й втілити мрії. Так, під час знімань ми дізнались, що одна з учасниць Марина Стратієвська переписувалась з чоловіком із Франції, тому на фіналі ми подарували їй квиток до Парижа, щоб вони могли зустрітись. Разом з іншою героїнею Марією Онопріяк ми розпочали її власний бізнес – наразі у Києві можна знайти молочну продукцію "Мама Марія", - сказав дизайнер.

Андре Тан_1
прес-служба каналу "1+1"
Андре Тан з дружиною

Також у прямому ефірі Андре Тан вперше розповів, чим захоплюється його трирічна донька, яку дизайнер оберігає від публічності: 

"Для мене є дуже важливим, щоб моя донечка Софія виросла гідною людиною, а не просто гарною дівчиною. Я часто їй кажу: "Ти завжди будеш вдягнена у найкращі сукні світу, але важливо те, як ти мислиш". Я не є татом, який інколи з’являється у житті своєї дитини, навпаки беру активну участь у вихованні донечки. Соня обожнює малювати, вона неймовірний художник. Мені дуже подобається цей творчий процес: коли вона починає малювати, у фарбі все навколо", - сказав Андре.

ВідеоАндре Тан: для мене важливо, щоб моя донька виросла гідною людиною

Він - успішний та харизатичний. А ще він добре знає, що одягнуть модниці у наступному сезоні. Андре Тан – відомий український дизайнер одягу. Він серед десяти найкращих модельєрів України. Андре Тан - модний екперт проекту неймовірних перевтілень "Поверніть мені красу", що виходить на каналі "1+1". Він допомагає жінкам не лише повернути втрачену красу, а ще позбавитися душевних страждань та повірити у себе.

Андре Тан: для мене важливо, щоб моя донька виросла гідною людиною

Героїнею нової програми "Поверніть мені красу", яку глядачі "1+1" побачать вже сьогодні о 22:10 на телеканалі "1+1", стане 42-річна Вікторія Куртушан, яка народилась з невусом - великою пігментованою плямою на обличчі, вкритою волоссям. Ще після народження вона перенесла п’ять невдалих операцій, а у шкільні часи через вроджений дефект однокласники не сприймали та дражнили Вікторію.

Андре Тан_3
прес-служба каналу "1+1"
Вікторія Куртушан

Постійні насмішки дітей порушили психологічний стан жінки, через що вона закрилася у собі і впродовж багатьох років майже не виходила на вулицю. Цікаво, що у Вікторії є мрія – стати кондитером, адже жінка випікає смачні десерти для своїх близьких.

Як героїня долатиме власні комплекси та чи вдасться "команді спасіння" повернути жінці втрачену красу, а також допомогти з втіленням бажань у реальність, дивіться вже сьогодні на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції