Зірковий ведучий Володимир Остапчук з оголеним торсом запустив флешмоб
Ведучий проекту "Інспектор.Міста" завітав до студії "Сніданку з 1+1".

13-го листопада на телеканалі "1+1" відбудеться прем’єра нового сезону "Інспектор. Міста" з Володимиром Остапчуком, на презентації якої ведучий поділився неочікуваними подробицями зі знімань.
Глядачі побачать перевірки 6 невеликих міст: Скадовська, Калуша, Заліщиків, Вінниці, Мукачева і Кропивницького. Інспектор шукав "гордість", "ганьбу", прихований потенціал та розслідував резонансні справи. За словами ведучого, деякі з цих 6-ти населених пунктів мають достатньо ресурсів, аби стати туристичними осередками міжнародного рівня.
Нещодавно Володимир Остапчук завітав до студії "Сніданку з 1+1", де розповів про особливості нового сезону проекту та поділився враженнями від інспекцій.
"Коли їздиш маленькими містами, ти відкриваєш для себе Україну. У нас дуже круті люди і такий колорит, який варто показати всім", — розповів ведучий.
Відео "Україна змінюється" – Володимир Остапчук презентував новий сезон проекту "Інспектор. Міста"
Володимир Остапчук презентував новий сезон проекту "Інспектор. Міста". Проінспектувавши міста України, Володимир сформував певні правила, як нам розвивати країну та вирішувати проблеми. А ще ведучий запустив свій флешмоб #мандруйукраїною. Дізнайтесь більше у нашому відео.

Інспектор також додав, що в країні дуже недооцінений внутрішній туризм. За його словами українці дарма прагнуть швидше відвідати Туреччину чи Європу.
"Я для себе відкрив і водоспади, і українські "Мальдіви", і українське "Мертве море", — поділився Володимир Остапчук.
Ведучий проекту, зачарований і вражений рідною Батьківщиною, запустив флешмоб #мандруйукраїною.
"Я впевнений, що є багато місць, які варто побачити, і ми їх не знаємо. Тому публікуйте в Instagram під хештегом #мандруйукраїною фото з незвичних мальовничих куточків нашої країни", — закликав Володимир.
Найкрасивіші знімки щотижня будуть показувати в ефірі "Сніданку з 1+1", а їхні автори отримають приємні подарунки.
Володимир Остапчук уже розмістив на своїй сторінці в Instagram фото з Джуринського водоспаду, одночасно показавши і природу України, і спортивну фігуру.
"Вчора оголосив про інста флеш-моб #мандруйукраїною. Ідея проста і крута: викладайте фото з різних куточків України: дивовижних, мальовничих, невідомих - таких, щоб захотілось все кинути і туди приїхати. А у нас є де мандрувати і чим здивувати. Моя перша фотка флеш-мобу - з Джуринського водоспаду, недалеко від села Нирків на Тернопільщині. Найвищий рівнинний водоспад України, гідромасаж, місце сили і атракціон в одному", - підписав знімок зірковий ведучий.
Нагадаємо, нещодавно Володимир Остапчук пригадав, як продавав шапки-вушанки хасидам.