Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірку "Кавказької полонянки" Володимира Етуша провели в останню путь у Москві

Попрощатися з актором прийшло багато знаменитостей.

Сьогодні, 12 березня в останню путь провели радянського актора, зірку стрічки "Кавказька полонянка" Володимира Етуша, який помер 9 березня.

Церемонія відбулася у рідному для актора театрі Вахтангова, у якому він грав від 1945 року. Попрощатися з легендарним артистом прийшло чимало його знаменитих учнів та колег. Серед них  Сергій Маковецький, Олександр Олешко, Клара Новікова, Леонід Ярмольник, Володимир Вдовиченков, Сергій Маковецький, Віктор Добронравов, Еммануїл Віторган.

Проводжали Володимира Абрамовича під пісні його улюбленої виконавиці Мірей Матьє. У цей день афіші у фойє театру завісили чорною тканиною. Біля входу до театру розмістили портрет Етуша в одній з його ролей на сцені, передає "МК".

Після панахиди тіло актора кремують. Поховають Володимира Етуша на Новодівичому кладовищі 13 березня в сімейній могилі.

Нагадаємо, що Володимира Етуша не стало 9 березня. Актору було 96 років. Місяць тому Володимир Етуш пережив інсульт. Він провів декілька тижнів в лікарні, але тоді лікарям вдалося його виходити. Та 8 березня стан зірки різко погіршився, і він раптово знепритомнів вдома. Швидка доправила актора до реанімації однієї з московських лікарень, де він помер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції