Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірку серіалу "Пліткарка" Вествіка звинуватили у зґвалтуванні: Його пальці увійшли всередину мене

Крістіна Коен у деталях розповіла, як актор сексуально її домагався.

У Голлівуді настиг черговий секс-скандал. Допоки одні обговорюють вчинки Гарві Вайнштейна та Кевіна Спейсі, для засудження виникла ще одна тема.

Так, зірку серіалу "Пліткарка" Еда Вествіка звинуватили у зґвалтуванні. Акторка Крістіна Коен наважилася розповісти, як три роки тому піддалася насильству з боку Вествіка.

Інцидент стався вдома у Еда, куди Крістіна прийшла у супроводі свого бойфренда.

"Тоді я зустрічалася з продюсером, який товаришував з Едом Вествіком. Цей самий продюсер і привів мене до будинку Еда, де я вперше познайомилася з ним. У якийсь момент Ед сказав: "Ми всі повинні зайнятися сексом". Я захотіла піти, але мій бойфренд попросив мене залишитися, щоб Ед не почувався ніяково. І сам Ед наполіг на тому, щоб ми залишилися на вечерю", - написала Коен у своєму Facebook.

Крістіна Коен_2
facebook.com/kristina.kruz.5
Крістіна Коен

Акторка продовжила, що наполягала на тому, що хоче піти, оскільки втомилася. Тоді Вествік запропонував їй відпочити у сусідній кімнаті. І тоді почалося найстрашніше.

"Я пішла до гостьової кімнати, де заснула. Прокинулася від того, що поруч був Ед, а його пальці увійшли всередину мене. Я сказала йому зупинитися, але він був сильним. Я боролася з ним щосили, але він струснув мене і сказав, що хоче мене тр*хнути. Я була налякана, паралізована, не могла говорити і рухатися. Він зґвалтував мене", - зізналася Крістіна.

Крістіна Коен_1
facebook.com/kristina.kruz.5
Крістіна Коен

Акторка згадує, що мовчала про це цілих три роки, оскільки дуже боялася. Продюсер звинуватив у всьому Коен і сказав, якщо вона комусь щось розповість, то Ветсвік зруйнує її кар’єру.

В кінці свого одкровення Коен висловила надію, що її лист допоможе іншим жінкам, які опинилися в схожій ситуації.

"Сподіваюся, жінки зрозуміють, що вони не самотні, що вони не винні в тому, що трапилося", - завершила Крістіна.

The last month has been incredibly difficult. Like so many women I too have a story of sexual assault, and the...

Опубликовано Kristina Cohen 6 ноября 2017 г.

Нагадаємо, тим часом у США Спейсі і Вайнштейн почали лікуватися від сексуальної залежності. У реабілітаційному центрі Спейсі і Вайнштейн можуть скористатися басейном, центром йоги, фітнес-центром.

Залиште свій коментар

Вибір редакції